Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prowadzenie ciąży
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gabi87
Stały bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2022
Posty: 100

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2022 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją ciążę prowadził ginekolog do którego chodziłam od początku, do niego miałam pełne zaufanie dlatego nawet nie myślałam o zmianie specjalisty. Radziłam się go w każdej sprawie, jak zapytałam o badania prenatalne to on polecił mi test nifty pro bo jest to badanie bardzo czułe, dokładne i pozwala uniknąć badań inwazyjnych. A do jego wykonania była potrzebna tylko próbka mojej krwi, w której znajduje się DNA płodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara32
Familijniak VIP


Dołączył: 25 Gru 2018
Posty: 677

PostWysłany: Sob Sie 20, 2022 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie co można jeść w ciąży, a czego należy unikać? Warto mieć świadomość co jest dla nas szkodliwe. Jeśli macie ochotę na żurawinę, to koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://puppo.pl/zurawina-w-ciazy-czy-mozna-ja-jesc/ . Macie tam wszystko dokładnie wyjaśnione. Uważam, że warto się tam rozejrzeć, gdyż jest tam sporo porad dla kobiet w ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dach.mable
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 21 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Radom

PostWysłany: Nie Sie 21, 2022 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W trakcie ciąży trzeba dbać o siebie jeszcze bardziej niż zwykle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fafik
Familijniak VIP


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 634

PostWysłany: Pią Gru 16, 2022 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteście w ciąży i zastanawiacie się, jak dokładnie działa czop śluzowy jaką pełni funkcję, to polecam zainteresować artykuł na stronie tego portalu niezbednikmlodejmamy.pl . Dowiecie się z niego czy odejście "korka śluzowego" sygnalizuje zbliżający się poród i jak to rozpoznać Smile Myślę że nie będziecie rozczarowani informacjami tam zawartymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonkaa
Stały bywalec


Dołączył: 29 Lis 2021
Posty: 129

PostWysłany: Nie Lut 05, 2023 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, ze warto wykonać badania wolnego płodowego dna. Dobrze jest sprawdzić zdrowie dziecka a amniopunkcji obawia się wiele kobiet ze wzgklędu na ryzyko poronienia. Test nifty jest całkowicie bezpieczny a wyniki są dostępne do 10 dni,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Buick
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 29 Paź 2023
Posty: 4

PostWysłany: Nie Paź 29, 2023 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regularne badania tarczycy i kontrola poziomu hormonów są istotne dla zdrowia matki i prawidłowego rozwoju płodu. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć online, na przykład pod adresem https://aniaradzi.pl/porady/laboratoryjne-badania-tarczycy-u-kobiet-w-ciazy-jakie-sa-niezbedne-_wp23/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hickle.lessie
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 4
Skąd: Maków Podhalański

PostWysłany: Pon Paź 30, 2023 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jaki czas należy badać swoją ciążę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morty
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2022
Posty: 501

PostWysłany: Nie Lis 26, 2023 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wybór odpowiedniej przychodni ma duże znaczenie. Strona https://www.medivita.waw.pl/ przedstawia ofertę Przychodni Medivita, która może być interesująca dla osób poszukujących kompleksowej opieki zdrowotnej. Znajdziesz tam informacje o dostępnych specjalistach, usługach diagnostycznych oraz szczepieniach ochronnych. Co ważne, mają dogodne połączenia komunikacyjne, co ułatwia dostęp do ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bachman
Ekspert na forum


Dołączył: 05 Lut 2021
Posty: 211

PostWysłany: Pon Gru 11, 2023 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałem tylko wspomnieć, że znalazłem ciekawą aplikację Asystent Ciąży na https://asystentciazy.pl/ która wygląda na super pomocną dla osób oczekujących dziecka. Z tego, co widziałem, oferuje mnóstwo informacji i narzędzi, które mogą być przydatne w ciąży. To świetne, że mamy takie narzędzia, które pomagają przyszłym rodzicom (w tym także przyszłym tatom) lepiej zrozumieć i przygotować się na ten wyjątkowy czas. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abby
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Gru 2020
Posty: 503

PostWysłany: Czw Lut 15, 2024 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie też niedługo będę szczęśliwą mamą i już jestem podekscytowana. Już powoli się przygotowuję do tego wyjątkowego czasu... Znalazłam teraz chociażby świetny poradnik https://rodzicpyta.pl - gdzie masa ważnych tematów jest tam poruszana. Można znaleźć tam odpowiedź na wiele pytań, które z reguły nurtuje rodziców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara32
Familijniak VIP


Dołączył: 25 Gru 2018
Posty: 677

PostWysłany: Pią Mar 29, 2024 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz ciekawych porad dotyczących ciąży, koniecznie odwiedź portal https://portalciazy.pl/. Znajdziesz tam wiele wartościowych artykułów na temat zdrowia, żywienia, aktywności fizycznej i wiele więcej. To świetne miejsce dla przyszłych mam, które warto mieć na uwadze! Jest tam sporo ważnych i praktycznych porad i wskazówek, które na pewno się przydadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum