Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wirtualny serwer

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sisi8
Stały bywalec


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 81

PostWysłany: Pią Cze 14, 2019 3:52 pm    Temat postu: Wirtualny serwer Odpowiedz z cytatem

Witam Was! mam pytanko doradźcie mi gdzie wykupić sobie usługę VPS ? Moze mi coś sensownego polecicie ? Czytałem że warto wybrać www.arubacloud.pl/vps/oferta-virtual-private-server.aspx

Ktoś korzystał z tego serwera ? teraz 30% taniej na wszystkie plany Cloud VPS i zastanawiam się czy nie skorzystac z tej zniżki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
isarnia
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 247

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wez zerknij sobie na to https://www.nazwa.pl/vps/ my wlasnie zaczelismy niedawno korzystac z ich uslug Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fatimka2
Stały bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 80

PostWysłany: Pon Gru 23, 2019 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie nazwa.pl ma dobrą ofertę pod tym względem. Serwery mają naprawdę stabilne i wydajne więc się opłaca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
staszekk
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 345

PostWysłany: Pią Sty 24, 2020 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy się nie orientowałem w takich internetowych nowinkach, rozwiązaniach. Dopóki sam nie założyłem firmy i siłą rzeczy musiałem się wdrożyć. Oczywiście można polegać na pracownikach ale nie jest komfortowe poczucie, że wiedzą od Ciebie znacznie więcej i bez ich pomocy i wiedzy nie poradzisz sobie. Dlatego na temat oprogramowań i tego co nam umożliwia obecnie sieć zacząłem więcej czytać, pytać. W firmie jak prowadzicie pomyślcie koniecznie o contact center od https://focustelecom.pl/focus-contact-center-4/ , ta platforma to naprawdę ogromne możliwości dla firmy i znaczne wsparcie i ułatwienie kontaktu z klientami i obsługi ich. Z czasem poprawa sprzedaży, usprawnienie infolinii, większa kontrola nad pracownikami. Same korzyści przy niewielkim nakładzie inwestycyjnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sansa
Stały bywalec


Dołączył: 25 Maj 2020
Posty: 59

PostWysłany: Pią Lip 10, 2020 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszą usługę na tanie serwery vps ma Sprint Data Center. Według mnie warto przejrzeć ich ofertę ze względu na fajne parametry i wydajność. Sami zobaczcie https://www.sprintdatacenter.pl/serwer-wirtualny-tani-vps.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum