Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak dbac o rower
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
filmoteka
Ekspert na forum


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 196

PostWysłany: Pon Cze 03, 2019 9:09 am    Temat postu: Jak dbac o rower Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś posiadaczem roweru to być może przyda ci się taki artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/abc_rowerzysty/17686/jak_i_czym_myc_rower na temat jak zachować rower w czystości i należycie go konserwować. Nie dość że artykuł wyjaśnia wszelkie kwestie z tego zakresu to jeszcze od razu podaje co i gdzie można zakupić z środków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rumba
Bywalec


Dołączył: 10 Sie 2019
Posty: 52

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze wiedzieć takie rzeczy, zwłaszcza jeśli chodzi o użytkowanie roweru. Ja będę miała wkrótce elektryczny, bo stwierdziłam, że na takim będzie mi się jeździć bardziej komfortowo. Z reguły lubię dużo wiedzieć, więc szukałam różnych artykułów na temat takich ekologicznych pojazdów i znalazłam bardzo ciekawą stronę http://gopedelec.eu/ . Zachęcam do lektury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violla
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Gru 2019
Posty: 533

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba dbać o swój rower. Nie tylko jego odpowiednio pielęgnować, ale i również trzeba zadbać o kwestie techniczne. Dlatego jakby co na stronie sklepzrowerami.pl znajdziecie wysokiej jakości części do rowerów, jakbyście mieli coś do poreperowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hart
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Cze 2019
Posty: 257

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2020 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to uwielbiam różne trasy rowerowe i na razie ubolewam, że nie mogę korzystać z pogody. Ale za to mogę marzyć i co za tym idzie, tutaj rowbest.pl mogę sprawdzać, co sobie dokupić. Tak sobie myślę, że nowy kask by się przydał, ale jeszcze się waham.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenbye
Stały bywalec


Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 103

PostWysłany: Pią Maj 29, 2020 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rower musi być dopasowany do konkretnej osoby. Warto wybrać solidny. Na stronie https://www.rowerzysta.pl/rowery_kellys.html uda się znaleźć większe i mniejsze rowery. Ich przeznaczenie na pewno ma znaczenie. Rower sprawdzi się do jazdy po mieście, także na zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angelika
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 22 Maj 2020
Posty: 8

PostWysłany: Pią Maj 29, 2020 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swój rower, co jakiś czas oddaje na przegląd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gogolas
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 187

PostWysłany: Czw Lis 19, 2020 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wycieczki rowerowe to na pewno też firma http://www.amos.auto.pl was zainteresuje. Ja zainwestowałam w bagażnik rowerowy na hak samochodu - super sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hart
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Cze 2019
Posty: 257

PostWysłany: Sro Lip 28, 2021 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile osób, tyle opinii, niestety. Jeszcze jesteśmy gotowi się o to pokłócić, dlatego nie sądzę, żebym mogła się na ten temat wypowiadać. Jeśli jednak ktoś ogólnie myśli o rowerze, to ja bym sugerowała taki wygodnyrower.pl punkt. Tu znajdziecie wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara32
Familijniak VIP


Dołączył: 25 Gru 2018
Posty: 660

PostWysłany: Wto Lis 30, 2021 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://www.dobrerowery.pl/czesci-rowerowe . Macie tam bowiem namiar na sklep, w którym znajdziecie różnego rodzaju części rowerowe. Rozejrzyjcie się tam. Są tam również dostępne akcesoria. Można się tam kompleksowo wyposażyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tkoelpin
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 01, 2021 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad rowerem miejskim z koszyczkiem, gdzie taki kupić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iga354
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 09 Gru 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw Gru 09, 2021 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dbać o rower piszę na moim blogu rowerowymhttps://centrumkolarskie.pl/czym-czyscic-rower/. Chętnie też odpowiadam na pytanie jaki rower kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SizeMatters
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 11 Gru 2021
Posty: 3

PostWysłany: Sob Gru 11, 2021 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smarowanko. Podstawa... Jak o wszystko należy dbać
_________________
Strony Internetowe
PINKROSE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
milunia
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 411

PostWysłany: Czw Sty 20, 2022 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklepów z rowerami jest całkiem sporoo... Ja chociażby znalazłam teraz firmę rowerzysta.pl,, gdzie są dostępne najróżniejsze modele, nawet i mają tanie rowery elektryczne . Także i tam warto byłoby się rozglądnąć. Może tam znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1117

PostWysłany: Sob Mar 05, 2022 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda samo dbanie o taki sprzęt jak rower jest czymś niezwykle ważnym i ja również jestem zdania, że jak najbardziej warto widzieć gdzie go dać do naprawy. Osobiście jestem zdania, że profesjonalny serwis rowerowy to jest najlepsze do tego miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czem
Stały bywalec


Dołączył: 27 Lut 2022
Posty: 76

PostWysłany: Wto Mar 08, 2022 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie jest przydatny, dzięki. Jeżeli chodzi o rower, to mój jest całkiem nowy, kupiony jesienią ze sklepu ROWMOT w Kozienicach. Oni mają bardzo dobre ceny i ogromny wybór rowerów oraz rowerowych akcesoriów. Pracują tam osoby, które pomagają w wyborze, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług i oferty. Warto zrobić tam zakupy, sklep szczerze wam polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum