Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rolety Białystok

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mleczko90
Stały bywalec


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 60

PostWysłany: Sob Lis 27, 2021 6:23 pm    Temat postu: Rolety Białystok Odpowiedz z cytatem

Szukasz rolet do mieszkania? Firma Roletimo specjalizuje się w roletach realizowanych pod Twoje wymagania. Rolety rzymskie, dzień noc czy klasyczne - dostaniesz tutaj wszystko. Jeśli masz niestandardowy rozmiar okna to żadna przeszkoda. Roletimo dopasuje wymiar rolet pod twoje potrzeby. Sprawdź ofertę i dane kontaktowe - https://roletimo.pl/rolety-bialystok.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darka
Stały bywalec


Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 102

PostWysłany: Wto Lis 30, 2021 2:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii rolet to mi najbardziej zależało na takich zewnętrznych. Jak się mieszka w domu jednorodzinnym to naprawdę przydatne. U mnie z firmy Drutex to nie mam uwag. Ani z montażem nie było problemów i teraz jeśli chodzi o użytkowanie tak samo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1138

PostWysłany: Nie Sty 23, 2022 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się składa, że ja również powoli przymierzam się do tego aby zamontować u siebie jakieś rolety na oknach i mam nadzieję, że niedługo się to wykona. Nawet niedawno czytałem na stronie https://familyrollo.pl/blog/montaz-rolet-czy-warto-robic-to-samemu czy faktycznie warto jest samodzielnie zabierać się za montaż rolet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wonia
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 07 Lut 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lut 07, 2022 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamów sobie po prostu plisy okienne Nafi od producenta bezpośrednio, od nich ze strony. Nie musisz się ruszać nawet z domu. Tylko wymierz okna i skonfiguruj plisy u nich na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mich
Stały bywalec


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 97

PostWysłany: Czw Lut 17, 2022 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolety kupiliśmy online, zamówiliśmy i szybko przyszły. Na okna także dobraliśmy moskitiery, dzięki którym mieliśmy spokój z muchami i komarami przez cały zeszły rok. Moskitiery kupiliśmy ze sklepu internetowego Mako. Tam bez problemu kupiliśmy moskitiery na nasze okna w różnych wymiarach. Do tego całość wyszła w dobrej cenie. Moskitiery przyszły szybko i pasują idealnie. [/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efritsch
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 11 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Pią Mar 11, 2022 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goniach
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 16 Mar 2022
Posty: 3

PostWysłany: Sro Mar 16, 2022 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamawiałam plisy okienne i to przez internet. Producent plis Nafi ma wszystko wyjaśnione na swojej stronie. Mają tam specjalny konfigurator i można sobie "zrobić" plisy bez wychodzenia z domu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1138

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2022 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że większość z nas na pewno posiada rolety i jestem zdania, że są to bardzo ważne kwestie. Nawet całkiem niedawno udało mi się również natrafić na bardzo ciekawy artykuł https://familyrollo.pl/blog/naslonecznione-mieszkanie-jak-sobie-z-tym-poradzic gdzie właśnie opisano to co zrobić jak mamy bardzo nasłonecznione mieszkanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dajmond
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 300

PostWysłany: Pon Maj 23, 2022 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym sposobem moze sie okazac montaż folii okiennych łódź Smile sa takie specjalne ograniczajace promienie slonca Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolka
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Kwi 2022
Posty: 202

PostWysłany: Wto Cze 14, 2022 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze rolety ZIP posiada producent https://reflexsun.eu/ ich wykonanie jest dokładne i co najważniejsze rolety są na wiele lat, nie niszczą się szybko. Jeśli chodzi o osłony tarasowe, to warto też skorzystać z tej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1138

PostWysłany: Czw Lip 28, 2022 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście samo posiadanie rolet jest czymś niezwykle ważnym i ja również jestem zdania, że fajnie jest co nieco więcej na ich temat wiedzieć. Muszę przyznać, że jak dla mnie bardzo ciekawie również na stronie https://intdesign.pl/dom/jakie-rolety-dachowe-wybrac opisano to jakie rolety dachowe wybrać. Tak się składa, że dla mnie takie kwestie są bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fring
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pią Sty 26, 2024 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoje rolety mam od firmy Roltex z Wrocławia i jestem z nich w pełni zadowolony - polecam jeśli szukacie czegoś na lata.
_________________
Domy szkieletowe Trzebinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum