Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Praca za granicą
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agniesia4
Stały bywalec


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 99

PostWysłany: Pią Lis 19, 2021 11:54 am    Temat postu: Praca za granicą Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry. Jeśli ktoś z Was szuka zatrudnienia za granicą to zdecydowanie polecam przeglądać ogłoszenia na https://polandworkforce.com/praca-w-holandii/. To agencja pracy tymczasowej, która pomaga znaleźć bezpieczne zatrudnienie poza granicami kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
missa
Ekspert na forum


Dołączył: 08 Cze 2019
Posty: 201

PostWysłany: Pią Lis 19, 2021 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama szukam pracy, ale wyjazdu za granicę nie planuję ze względu na rodzinę. Jednak wolę na miejscu coś znaleźć. Tym bardziej, że jak przeglądałam sobie https://poradnikpracownika.pl/ogloszenia-o-prace , to wcale mało ofert pracy to nie jest. Też zależy od branży oczywiście, ale jak się szuka to prędzej czy później coś się znajdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darka
Stały bywalec


Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 102

PostWysłany: Pią Lis 19, 2021 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

missa napisał:
Sama szukam pracy, ale wyjazdu za granicę nie planuję ze względu na rodzinę. Jednak wolę na miejscu coś znaleźć. Tym bardziej, że jak przeglądałam sobie https://poradnikpracownika.pl/ogloszenia-o-prace , to wcale mało ofert pracy to nie jest. Też zależy od branży oczywiście, ale jak się szuka to prędzej czy później coś się znajdzie.


To tak jak ja. W ogóle nie widzę się w takim wyjeździe i że bym miała wszystko tutaj zostawić. Z chęcią sobie przejrzę dokładnie ten serwis z ofertami, chciałabym znaleźć lepiej płatną pracę jeśli się uda. Mam spore doświadczenie w handlu i wstępnie widziałam tam różne takie oferty. Wybiorę konkretne i będę aplikować. Próbować trzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
scesny
Czytający


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 19

PostWysłany: Pon Lis 22, 2021 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też całkiem fajne oferty o pracę maja w Mondi. I na całkiem fajnych warunkach. Mondi Polska to agencja pracy, która działa na rynku niemieckim. Nawet można powiedzieć, ze to firma niemiecka Smile Fajne u nich jest to, ze załatwiają noclegi na miejscu. Wystarczy tylko dojechać. no i załatwić stosowne dokumenty na miejscu, ale z tym też pomagają. Bo tam sie pracuje na umowie niemieckiej, więc i podatki sie tam na miejscu płaci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okularnica
Bywalec


Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 53
Skąd: z lasku przy rzece

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając się do pracy do jednego z miast europejskich, warto wybrać się do niej przy pomocy busa od https://www.poeuropie.pl/promocje/
Obecnie maja spore upusty i promocje,dzięki którym dojedziemy do miejsca docelowego szybko,bezpiecznie i wygodnie.Na busa łatwo się zapisać,można to zrobić przy pomocy maila albo sms-a.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blondia
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 279

PostWysłany: Sob Lis 27, 2021 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak w Polsce mamy jeszcze dużo pracy to po co wyjeżdżaćVery Happy No ale tak serio to mogę zrozumieć ludzi, którzy decydują się na taki krok. Sama teraz szukam pracy i pomagam znajomemu. Oglądam oferty pracy hydraulik, na Fach Praca jest takich ogłoszeń całkiem sporo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ursacheba
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Sie 2019
Posty: 237

PostWysłany: Sob Lis 27, 2021 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

scesny napisał:
Też całkiem fajne oferty o pracę maja w Mondi. I na całkiem fajnych warunkach. Mondi Polska to agencja pracy, która działa na rynku niemieckim. Nawet można powiedzieć, ze to firma niemiecka Smile Fajne u nich jest to, ze załatwiają noclegi na miejscu. Wystarczy tylko dojechać. no i załatwić stosowne dokumenty na miejscu, ale z tym też pomagają. Bo tam sie pracuje na umowie niemieckiej, więc i podatki sie tam na miejscu płaci.


Można też pracować bezpośrednio u nich. Cały czas rozbudowują swoje własne zaplecze : https://mondi-polska.pl/kariera-w-mondi-polska/. Wiec jak się zna język, to zawsze można zostać koordynatorem tam na miejscu i pomagać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3833

PostWysłany: Czw Gru 02, 2021 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat swego czasu również poszukiwał pracy za granicą. Na szczęście jego znajomy, polecił mu dobrą pracę w Polsce. Oboje mają doświadczenie budowlane więc zatrudnili się w https://www.erbud.pl/kariera . Mój brat nadal tam pracuje i jest zachwycony warunkami, wynagrodzeniem adekwatnym do wykonywanej pracy oraz kadrą z którą bez problemu może się dogadać w sprawie wolnego. Niedawno awansował na kierownika robót i chce wspinać się dalej po szczeblach kariery w tej firmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1138

PostWysłany: Czw Gru 02, 2021 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie każda praca jest ważna, ale myślę, że dość istotną sprawą jest również to aby pracować w bezpiecznych warunkach. Doskonale o ochronnikach słuchu napisano w https://znaki-bhp.pl/praca-w-halasie-jak-chronic-sluch i faktycznie są stanowiska, gdzie przecież są one wymagane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xbahringer
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 04 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Gru 04, 2021 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym poleciłam spróbować poszukać sobie sprawdzonej pracy przez znajomych Wink Jeżeli nie ma takiej możliwości to wtedy próbować przez biuro - bo jest to niestety "droższa" opcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violla
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Gru 2019
Posty: 547

PostWysłany: Nie Gru 05, 2021 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to tak... Dzisiaj jest możliwa praca za granica bez języka - wystarczy tylko zaglądnąć na takie portale ogłoszeniowe, jak pokato.pl, czy inne podobne strony. Na takich portalach zawsze się znajdzie coś fajnego dla siebie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gladys.kuphal
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 06 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 06, 2021 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polski rynek zmienia się na lepsze. Warto pozostać w kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Heberutas46
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 07 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 07, 2021 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę że to jest na prawdę świetny temat do konwersacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3833

PostWysłany: Pią Gru 10, 2021 1:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,chętnie poznam waszeopinie natemat pracy za granicą. Czy uważacie,że warto pracować w USA? Byliście tam? Marzy mi się praca w tym miejscu i przyrafiła mi się taka okazja. https://estavisa.pl/wymiana-do-usa-wszystko-co-musisz-o-niej-wiedziec/ Jakie macie rady? Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miska91
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Lip 2020
Posty: 202

PostWysłany: Sro Gru 15, 2021 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz wyjechać do pracy za granicę to polecam pracę jako opiekunka osób starszych w Promedica24. Ja pracuję tam prawie dwa lata. W tym roku dołączyła do mnie moja siostra. Obie jesteśmy bardzo zadowolone z pracy. Opieka nad starszymi nie jest lekka, ale płacą dobrze, umowa jest korzystna i wszystko działa legalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum