Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wózek
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy rodziny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baretka
Bywalec


Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 53

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2021 7:45 am    Temat postu: Wózek Odpowiedz z cytatem

Cześć, może mieliście większe doświadczenie z różnymi wózkami. Mam swój pierwszy zakup i nie wiem na co postawić czy wózek 3w1 to idealne rozwiązanie czy lepiej mieć kilka na różne wypady? Myślałam nad oddzielna spacerówką, jednaka jak mówiłam za bardzo nie znam sie jak sprawdza sie w praktyce. Może jakieś opinie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniela
Stały bywalec


Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 56

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2021 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie moge Ci polecić X-landera, czyli wózek który ja kupiłam dla swojego dziecka już jakiś czas temu. Wózek nie tylko pięknie się prezentuję ale jest również bardzo łatwy w obsłudze. Składa się jedną ręką, ma masę różnych bajerów, dużą budę, która chroni przed wiatrem, deszczem, słońcem, pojemny kosz zakupowy i nie zabiera wiele miejsca w bagażniku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiag
Stały bywalec


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 109

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2021 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowaliśmy się na wózek od https://insevio.com/ ze względu, że ma wszystko, czego potrzebujemy Smile Po moim pierwszym wózku, już wiem, że to nieporozumienie te wielkie wózki. Nawet nie użyłam spacerówki, bo gdybym
ją wsadziła do bagażnika to już bym nie miała miejsca na nic więcej.
Wybrałam Insevio, bo zajmuje niedużo miejsca w domu i w samochodzie i
wreszcie normalna spacerówka, która pojeżdżę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiola91
Stały bywalec


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 96

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wózek 3w1 może fajnie się sprawdzić w każdym przypadku, jest uniwersalny. Zawiera gondolę, spacerówkę oraz nosidełko, dlatego idealny dla rodziców, którzy chcą zaoszczędzić kupując te trzy rzeczy osobno. Ja taki wózek już jakiś czas temu kupiłam baby design bueno. Spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa, wykonany jest z solidnych materiałów, dlatego może posłużyć przez długi czas. Ze swojej strony mogłabym Ci polecić ten właśnie model Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milunia
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 411

PostWysłany: Nie Maj 23, 2021 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim wózek powinien być komfortowy, funkcjonalny i powinien zapewniać dziecku odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Dlatego myślę, że za takimi rzeczami warto byłoby się rozglądać w sklepie https://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieciece . Tam mają artykuły dla dzieci najwyższej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agniesia4
Stały bywalec


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 99

PostWysłany: Sro Cze 09, 2021 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam obejrzeć wózek od https://venicci.pl/ Smile Składanie jego w spacerówce jest super. Zajmuje mało miejsca. Ma trochę twardszą amortyzację, ale jest bardzo zwrotny i ma niewielką wagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
naronka
Czytający


Dołączył: 18 Gru 2020
Posty: 19

PostWysłany: Nie Cze 13, 2021 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie też świetne są x-landery bo ładnie się prezentują i są mega funkcjonalne, tak jak pokazują na filmikach różne blogerki składają się i rozkładają dosłownie jedną ręką co jest bardzo wygodne jak często jeździsz samochodem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bimbi42
Bywalec


Dołączył: 16 Sie 2021
Posty: 29

PostWysłany: Pon Lis 08, 2021 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie sprawdza się u nas Riko basic Pastel. Jest lekki, zgrabny i ma super amortyzację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miska91
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Lip 2020
Posty: 202

PostWysłany: Wto Lis 23, 2021 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy wam na nowoczesnym wózku w dobrej cenie to moim zdaniem najlepszy będzie Axo z https://cavoe.eu/ Wózki Cavoe są świetnie wyposażone a ceny mają dużo lepsze niż konkurencja. My mamy model Axo i kochamy ten wózek! Jest lekki, zwrotny i posiada porządne amortyzatory oraz bezobsługowe koła. Poza tym ma dużą budkę i sporą gondolę oraz spacerówkę. Rewelacyjnie sprawdza się w każdym terenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 790

PostWysłany: Czw Lut 17, 2022 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez morti dnia Wto Maj 17, 2022 3:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shopisite
Stały bywalec


Dołączył: 10 Maj 2022
Posty: 82

PostWysłany: Wto Maj 10, 2022 10:39 am    Temat postu: shopisite Odpowiedz z cytatem

Ostatnio przeglądając Internet natrafiłam na bardzo ciekawą stronę, zajmuje się ona sprzedażą gotowego sklepu internetowego z przygotowaną szatą graficzną oraz bazą danych w naprawdę dobrej cenie.
Idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na czasie.
Serdecznie polecam stronę http://shopisite.cba.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
carolit
Bywalec


Dołączył: 30 Mar 2022
Posty: 29

PostWysłany: Sro Maj 18, 2022 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam taki klasyczny wózek dziecięcy, on jest 2w1. Świetnie mi się on sprawdza, to wózek producenta Lonex, kupiony w ich sklepie internetowy. Wózek eleganto spełnia wszystkie moje oczekiwania, jest solidny, dobrze skręca, jest też całkiem lekki, więc nie mam problemu z jego przenoszeniem. To był bardzo dobry zakup, jestem z niego zadowolona, moje dziecko w tym wózku zasypia momentalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Buyak
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 19 Maj 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Maj 19, 2022 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te 2 w 1 są nawet spoko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka456
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2021
Posty: 567

PostWysłany: Pon Cze 27, 2022 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze, aby wybrać wózek odpowiedni dla swoich potrzeb. Ja długo myślałam czy wybrać coś lekkiego, dobrego w podróż, czy wybrać coś z mocną amortyzacją. ostatecznie doszłam do wniosku, że amortyzacja nie jest mi potrzebna, dlatego zamierzam kupić cavoe ideo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KalinaOs
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Kwi 2022
Posty: 277

PostWysłany: Pon Sie 08, 2022 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto postawić na jak najwyższą jakość wózka dziecięcego dla swojego maluszka, ale też funkcjonalnego dla Was w prowadzeniu, z dodatkowym miejscem na wszystkie akcesoria, czy także z wygodnym siedziskiem aby sprawdził się na dłuższe wyjścia i spacerki do miejskiego życia super jest Citylife https://www.recaro-kids.pl/citylife.html bo to idealny wózek dla aktywnych rodzin oraz spełnia najwyższe standardy pod względem mobilności, komfortu i jakości. Warto abyście sprawdzili Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy rodziny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum