Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ginekolog
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
familka
Stały bywalec


Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 117

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2021 7:36 am    Temat postu: Ginekolog Odpowiedz z cytatem

Hej! Ciekawi mnie, czy zwracacie uwagę na to, czy ginekologiem jest kobieta bądź mężczyzna. Wiem, że niektóre z nas wolą mężczyzn, a inne kobiety. Ja na przykład nigdy nie byłam u faceta ginekologa. A od roku chodzę do pani doktor Barbary Blicharczyk w Kołobrzegu, z której jestem zresztą bardzo zadowolona, więc też nie wiem czego kobiety boją się u kobiet ginekologów..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
isarnia
Familijniak VIP


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 257

PostWysłany: Pon Paź 11, 2021 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na to nie zwracam uwagi,wedlug mnie lekarz ma byc po prostu kompetentny. Ja do mojej ginekolog chodze juz ladnych pare lat, jakis czas temu dowiedzialam sie , ze mam wirusa hpv.. zalecila mi pol roku kuracji zelem papilocare a po tym czasie ponowne badania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kurka
Stały bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2016
Posty: 74

PostWysłany: Nie Paź 17, 2021 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja mam jeszcze inaczej, raz byłam u kobiety, a tak to zawsze do mężczyzn, ale szczerze powiedziawszy to nie wiem z czego to wynika, nie jestem raczej uprzedzona ani nic, tak mi się trafia.
Czasem też korzystam z konsultacji online u ginekologa jak nie jestem pewna czy jest sens iść do lekarza albo przy ciąży mam jakieś pytania i wtedy szybkie konsultacje tu https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
wybieram po prostu lekarza z dobrymi opiniami, na płeć nie patrzę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
missa
Ekspert na forum


Dołączył: 08 Cze 2019
Posty: 201

PostWysłany: Nie Paź 24, 2021 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najważniejsze jest to, żeby to był dobry specjalista, na którym można polegać, który nie zbywa swoich pacjentek. Sama płeć ma dla mnie drugorzędne znaczenie. Od ponad roku chodzę do ginekologa mężczyzny i nie chcę go zmieniać. To taki lekarz, którego o wszystko można zapytać. Jak jakiś czas temu zdecydowałam się na antykoncepcję to nie, że recepta i tyle. Raz, że badania, a dwa że wszystko mi wytłumaczył co i jak. Mam tabletki dwuskładnikowe o nazwie Drovelis. Bardzo dobrze się po nich czuję od początku, piersi mnie nie bolą, libido na odpowiednim poziomie. To są już takie nowoczesne tabletki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwa
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 755

PostWysłany: Sro Gru 08, 2021 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobietki, a któraś z Was miała problem z suchością pochwy? Próbowałam różnych żeli na bazie wody, teraz mam globulki Vagisan i póki co sprawdzają się najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania77
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Sty 2018
Posty: 458

PostWysłany: Pią Gru 24, 2021 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej znaleźć lekarza z polecenia, ja wiem po sobie bo sama szukałam, to jest bardzo ważna sprawa. Dopiero jak koleżanka poleciła mi swojego lekarza to faktycznie duzo sie zmieniło, wiec też polecam - ginekolog Piotr Porębski z kliniki https://babkamedica.pl/, jestem zresztą bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka21
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 324

PostWysłany: Czw Gru 30, 2021 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, by zawsze zwracać uwagę na to, z czyjego wsparcia korzystacie. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście zawsze stawiali na sprawdzone informacje. Na stronie https://www.gyncentrum.pl/usg-3d-4d-hd-live czytałam o badaniach USG. To bardzo ważny aspekt, dlatego też powinnyscie zwracać na to uwagę. W końcu od tego zależy w dużej mierze Wasze zdrowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darka
Stały bywalec


Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 102

PostWysłany: Pią Gru 31, 2021 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do ginekologa powinno się mieć pełne zaufanie, ponieważ powierzamy mu bardzo intymne swoje problemy między innymi. Ja nie krępowałam się swojego wcale kiedy zależało mi na antykoncepcji. Dobrane tabletki belara stosuję już dłuższy czas i właśnie na takim zabezpieczeniu mi zależało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anabelka
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 625

PostWysłany: Wto Sty 25, 2022 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie jeśli szukacie ginekologa to polecam centrum Babka Medica - https://babkamedica.pl na Słomińskiego. Moim ginekologiem jest tam pan Duda Marcin, którego polecam. Wizyty u niego mnie nie stresują. Ma dobre podejście, jest uprzejmy i delikatny podczas badań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoannaKos
Bywalec


Dołączył: 22 Maj 2022
Posty: 28

PostWysłany: Pią Maj 27, 2022 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie zwracam na to uwagi, ważne, że dobry specjalista i tyle. W Tychach dobry ginekolog przyjmuje na pl. Filipa Nowary - doktor Wojciech Gwara https://www.ginekolog-usg.tychy.pl/kontakt/ Od jakiegoś czasu jestem jego pacjentką i jak najlepiej oceniam tego lekarza, ma czas dla pacjentek, dobrze doradza, wyczerpująco odpowiada na pytania no i dobrze leczy, także jest to po prostu wart uwagi lekarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 800

PostWysłany: Pią Maj 27, 2022 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez morti dnia Czw Lip 14, 2022 4:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LucynaZ123
Bywalec


Dołączył: 20 Kwi 2022
Posty: 51

PostWysłany: Nie Maj 29, 2022 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoje dwie ciąże prowadziłam u jednego lekarza i byłam spokojna, że jesteśmy pod skrzydłami prawdziwego anioła. Moje dwie ciąże były zagrożone i na każdym etapie byłam pod fachową opieką od a do z. Jeżeli ktoś z Pań szuka kompetentnego ginekologa dla którego niema rzeczy niemożliwych to polecam prof. dr hab. n. med. Grzegorza Jakiela z tego gabinetu https://www.ginekologjakiel.com.pl/kontakt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xhackett
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Cze 05, 2022 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nie ma to żadnego znaczenia. Aktualnie chodzę do kobiety ginekolożki, ale wcześniej normalnie chodziłam do ginekologa i nie miałam z tym problemu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elenaa
Stały bywalec


Dołączył: 19 Cze 2022
Posty: 117

PostWysłany: Czw Cze 30, 2022 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to jest sprawdzony lekarz to żadnego znaczenia nie ma dla mnie płeć. Chodziłam zarówno do ginekologów kobiet jak i mężczyzn. A jeśli chodzi o badania prenatalne to bardzo często przyszłe mamy decydują się na test nifty Gdańsk to jedno z miast gdzie można szybko zapisać się na przeprowadzenie takiego badania właśnie. W pełni bezpieczne, nieinwazyjne badanie, w rozsądnej cenie patrząc na zakres badanych chorób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 800

PostWysłany: Czw Lip 14, 2022 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum