Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy mozna pić wodę gazowaną w ciąży?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adamka
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Maj 2017
Posty: 216

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 9:37 am    Temat postu: Czy mozna pić wodę gazowaną w ciąży? Odpowiedz z cytatem

Jak dotąd piłam tylko taką, czy kiedy zajdę w ciążę muszę zmienić swoje nawyki i przestawić się na niegazowaną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maer
Stały bywalec


Dołączył: 23 Sty 2018
Posty: 56

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej tak, niby nie jest szkodliwa ale może przyczyniać się do powstawania wzdęć a niektórzy mówią nawet że może podrażniać błonę śluzową więc lepiej z niej zrezygnować na rzecz wody niegazowanej niskozmineralizowanej https://www.darnatury.pl/blog/article/woda-gazowana-w-ciazy-co-powinna-pic-przyszla-mama albo po prostu źródlanej wysokiej jakości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina83
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 293

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie można, ale chyba lepsze będą naturalne soki. Rzuć okiem na ten https://korabgarden.pl/pl/produkty/sok-z-aronii-bio-premium-nfc . To sok z aronii BIO premium marki Korab Garden. Jest tłoczony na zimno, z całych owoców. Aronia pochodzi z ekologicznych upraw. Sok nie ma żadnych dodatków. Także samo zdrowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1117

PostWysłany: Czw Mar 03, 2022 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ja się jakoś nigdy tymi kwestiami nie zastanawiałem więc na dobrą sprawę muszę przyznać, że jeśli chodzi o samą wodę to na pewno warto jest ją pić dobrze przefiltrowaną. W takiej sytuacji brita filtry maxtra jak dla mnie są zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem i jestem wręcz przekonana, że warto jest się w nie zaopatrzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Valve
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 09 Mar 2022
Posty: 3

PostWysłany: Sro Mar 09, 2022 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie powoduje wzdęć to tak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CObrien93
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 17 Mar 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 17, 2022 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co według artykułów szkodzi rozwojowi mózgu? Jeśli jest to kofeina, to tak długo, jak nie przekraczasz 200mg/dzień, nic ci nie grozi. Jeśli chodzi o cukier, to również jedna puszka dziennie nie zaszkodzi. Staraj się pić z lodem, aby zwiększyć nawodnienie organizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1117

PostWysłany: Nie Mar 27, 2022 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście się nigdy tym nie interesowałam więc również nie za bardzo znam odpowiedź na to pytanie. Ja jestem zdania, że przede wszystkim brita filtr butelka jest najlepszym rozwiązaniem i w końcu taką wodę za każdym razem możemy mieć pod ręką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum