Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Leczenie alkoholizmu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deborah
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 371

PostWysłany: Czw Paź 07, 2021 2:36 pm    Temat postu: Leczenie alkoholizmu Odpowiedz z cytatem

Chciałabym podjąć współpracę z ośrodkiem, które realizuje leczenie alkoholizmu Kraków. Jaki polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Malwa
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 754

PostWysłany: Sob Paź 09, 2021 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No akurat jeśli chodzi o Kraków to wiem, że świetnym ośrodkiem terapeutycznym są Terapie Tu i Teraz https://www.alkoholizm.org.pl - dodatkowo zajmują się też odtruciem alkoholowym, więc to kompleksowe podejście do tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
isarnia
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 247

PostWysłany: Czw Paź 28, 2021 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Wisle jest bardzo dobry osrodek leczenia alkoholizmu- tratwa. moj brat sie tam leczyl, pokonal nałóg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izraelita100
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 261

PostWysłany: Sob Lis 20, 2021 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do leczenia alkoholizmu - ja chciałabym polecić opcję zaszycia. Leczenie choroby alkoholowej z zastosowaniem wszywki Esperal dostępne jest dla Pacjentów od kilkudziesięciu lat. Metoda ta jest chętnie wykorzystywana, ponieważ skutecznie oddziałuje na postrzeganie alkoholu, zmieniając skojarzenia z nim powiązane. Znalazłam wiele przydatnych informacji na ten temat na https://esperallodz.com/, dlatego się z wami podzielę. Atutem wszywek jest to, iż po jej dezaktywacji, jeżeli Pacjent czuje taką potrzebę, można powtórzyć zabieg i tym samym przedłużyć jej działanie o kolejne miesiące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalinkax
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 223

PostWysłany: Wto Lut 01, 2022 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest by znaleźć ośrodek, który pomoże w walce z tą chorobą. Od siebie mogę polecić wspaniałą klinikę https://medox.org.pl/ jest to miejsce, w którym na pewno otrzymacie profesjonalną pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ankal
Bywalec


Dołączył: 16 Mar 2022
Posty: 37

PostWysłany: Sro Mar 16, 2022 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój chłopak zdecydował się na zaszycie alkoholowe w medycznydetox i wreszcie zdecydował się na terapię. Widać już pierwsze postępy, jest na dobrej drodze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czem
Stały bywalec


Dołączył: 27 Lut 2022
Posty: 76

PostWysłany: Czw Mar 17, 2022 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem osoba uzależnioną od alkoholu, trzeźwą od ponad roku. Pierwszym krokiem ku mojej trzeźwości było skorzystanie z pomocy specjalistów z Ośrodka Terapii Uzależnień "Trzeźwość" w Łomży. Oni znają się na tym, co robią, tam miałam detoks, który był strasznie ciężki, miałam tam też odpowiednio przeprowadzoną terapię, opiekę, dzięki którym udało mi się zerwać z tym nałogiem. Szczerze wam ich polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoaU
Ekspert na forum


Dołączył: 24 Sie 2021
Posty: 202

PostWysłany: Czw Maj 12, 2022 10:05 am    Temat postu: Re: Leczenie alkoholizmu Odpowiedz z cytatem

deborah napisał:
Chciałabym podjąć współpracę z ośrodkiem, które realizuje cmp.krakow.pl/prywatna/uslugi/zdrowie-psychiczne/leczenie-uzaleznien leczenie alkoholizmu Kraków ]. Jaki polecacie?



Polecam Ci zajrzeć do tego artykułu: https://www.bojadla.edu.pl/prywatny-osrodek-leczenia-uzaleznien/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia19.76
Stały bywalec


Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 96

PostWysłany: Sro Maj 25, 2022 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najważniejszą kwestią są spotkania z dobrym i profesjonalnym terapeutą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
yska
Ekspert na forum


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 208

PostWysłany: Pon Sie 01, 2022 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda, taka pomoc terapeutyczna często daje niesamowite efekty. Jeśli interesuje Was pobyt w ośrodku to szczerze polecam NEFO, tu macie namiar na ich profil na facebooku https://www.facebook.com/NefoPL/. Indywidualne podejście do pacjenta, skuteczne metody terapii, która zawiera w sobie także elementy aktywności fizycznej ( sztuki walki, joga).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madulka
Familijniak VIP


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 448

PostWysłany: Wto Sie 30, 2022 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej sytuacji konieczne jest leczenie uzależnień prywatnie warszawa . Odpowiednia terapia dopiero da dobre rezultaty. Ważne jest by osoba uzależniona zdawała sobie z tego sprawę i ze wszystkich sił walczyła z tym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ankal
Bywalec


Dołączył: 16 Mar 2022
Posty: 37

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2022 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odtrucie alkoholowe Warszawa przeprowadzane jest w klinice Medyczny Detox, mój kuzyn nie pije dzięki nim już przeszło 3 lat, więc warto do nich się zgłosić z problemem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia
Stały bywalec


Dołączył: 24 Mar 2020
Posty: 57

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2022 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziwiam osoby takie jak Ty, które zdają sobie sprawę z własnego problemu i chcą rozpocząć leczenie. Ostatnio robiłam rozeznanie wśród różnych placówek terapeutycznych i jednoznacznie stwierdziłam, że godny uwagi jest ośrodek Kryształowy Płomyk. To miejsce wyróżnia się spośród innych swoim wysokim standardem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cristina
Stały bywalec


Dołączył: 28 Lis 2021
Posty: 65

PostWysłany: Wto Lis 01, 2022 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alkomat możesz bez problemu kupić tutaj https://alko-maty.pl/19-alkohit Sprawdź sobie oferte. Z tego co widziałam wybór jest duży a ceny bardzo atrakcyjne. Warto skorzystać z oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
champion
Stały bywalec


Dołączył: 14 Lut 2022
Posty: 112

PostWysłany: Sro Lis 09, 2022 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może macie ochotę rzucić palenie? Właśnie czytałem o takiej metodzie https://bioresonance-leicester.co.uk/pl/biorezonans-magnentyczny-leicester/ biorezonans UK. Podobno skutecznie leczy z uzależnienia od papierosów. Mam kilku znajomych, którzy nadal kopcą jak komin, dobrze by im to zrobiło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum