Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sklep - zdrowa żywność
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikasia
Stały bywalec


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 77

PostWysłany: Pon Lip 19, 2021 8:58 am    Temat postu: Sklep - zdrowa żywność Odpowiedz z cytatem

Hej. Jeśli szukacie odpowiedniego sklepu ze zdrową żywnością to polecam zajrzeć na https://jawo2008.pl/, znajdziecie tam duży wybór produktów do wszystkich dań i posiłków, a także jako samodzielne przekąski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
isarnia
Familijniak VIP


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 257

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajną opcją jest hodowanie samemu w domu roslinek jadalnych i ziól Smile ja dzieki systemowi verdeat mam taka mozliwosc. Od nich zamowilam sobie wszystko wlacznie z nasionkami Smile super sprawa, nic sie nie marnuje, zuzywam tyle ile mi potrzeba i zawsze mam pod ręką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vikigiki77
Bywalec


Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 46

PostWysłany: Sob Lip 31, 2021 3:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie smacznych, ekologicznych przetworów to koniecznie sprawdźcie ofertę sklepu internetowego Eterno - znajdziecie tam szeroki wybór konfitur oraz owoców w syropie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maryla22
Czytający


Dołączył: 01 Paź 2020
Posty: 14

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla każdego sklep internetowy ze zdrową żywnością oferuje duży wybór produktów bio pochodzących od lokalnych dostawców. Wypróbuj doskonałej jakości syropy owocowe, wyśmienite ciasta, przyprawy, przetwory owocowe, świeże ryby, sery, herbaty, soki w szklanych butelkach, makarony, gotowe dania, zupy, a także aromatyczne pieczywo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka098
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 3

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście polecam zdrowe i smaczne produkty ze sklepu włoski sklepik - https://wloskisklepik.pl/ ostatnio robiłam tam zakupy (marzyła mi się prawdziwie włoska pizza) i się nie zawiodłam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
missa
Ekspert na forum


Dołączył: 08 Cze 2019
Posty: 201

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie to bardzo cieszy, że jest coraz więcej sklepów, które oferują zdrową żywność. Nie tylko tych stacjonarnych, ale również w internecie. Jeśli chodzi o zdrowe przekąski moje ulubione to te od otmuchów snacks . Takie to można zjadać z czystym sumieniem, co mnie bardzo cieszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwa
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 816

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2021 12:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie - coraz więcej sklepów oferuje produkty żywnościowe dobrej jakości. Moim zdaniem wygrywa tutaj Carrefour. Ich oferta jest naprawdę bogata, a dodatkowo dzięki akcji ceny niskie jak dawniej sporo można u nich zaoszczędzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 802

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2021 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez morti dnia Czw Kwi 07, 2022 1:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meredes
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Sty 2020
Posty: 168

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2021 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie ciężko jest znaleźć sprawdzony sklep ze zdrową żywnością, mi przyjaciółka poleciła stronę sklepu https://biozdrowy.pl/pl/, zamówiłam, stamtąd kilka produktów na próbę i już wiem, że na pewno tam wrócęSmile Jedzenie jest na prawdę świetnej jakości, bardzo smaczne i dodatkowo w fajnych cenach. Można kupić tam też suplementy, a w razie gdybyście potrzebowali pomocy w wyborze to możecie skonsultować swój wybór z dietetykiem lub innym doradcą na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1136

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2021 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie ja raczej takich zakupów nie robię, ale rozważam na ten moment sprzedaż wysyłkową moich towarów do Unii Europejskiej. Właśnie dlatego zapoznałam się z tekstem https://www.dobrepomyslynabiznes.pl/artykuly/jaki-jest-limity-sprzedazy-wysylkowej-w-ue81 który dla mnie jest niezwykle ważny gdyż wiem jakie mnie obowiązują limity.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vikigiki77
Bywalec


Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 46

PostWysłany: Pią Paź 01, 2021 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalezienie takiego sklepu może i nie jest łatwe, za to możliwe Smile Jeśli jesteście miłośniczkami domowych przetworów - konfitur, owoców w syropie czy syropów to koniecznie zajrzyjcie do sklepu https://eterno.pl - znajdziecie tam szeroki wybór ekologicznych przetworów, polecam próbowałam już nie raz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina83
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 299

PostWysłany: Pon Paź 04, 2021 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też rzucić okiem na sklep Planteon. Mają cały dział ze zdrową żywnością. W ofercie są także zdrowe przyprawy, takie jak np. tu https://planteon.pl/przyprawy-swiata/suszone-warzywa/jarmuz-mielony mielony jarmuż. Mega fajny dodatek do sałatek. Jarmuż jest jedną z najzdrowszych roślin także zdecydowanie warto go wykorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okularnica
Bywalec


Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 53
Skąd: z lasku przy rzece

PostWysłany: Pon Paź 11, 2021 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnim czasie wiele mówi się,słyszy i pisze na temat zbawiennych dla organizmu korzyści, płynących ze stosowania mleczka pszczelego apini.pl
Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego,że jest to produkt niszowy,o wiele lepszy od miodu.Mleczko pszczele obniża wspaniale cholesterol,poprawia funkcjonowanie mózgu i poprawia nastrój.
Jest zdrowy,a do tego bardzo smaczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anabelka
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 627

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://slodkie-zdrowie.pl/pl/12-finski-ksylitol-cukier-brzozowy znajdziecie wiele dobrych produktów, zdrowych zamienników jak np ksylitol. Warto w bardziej przemyślany sposób podchodzić do diety i wykluczyć to, co nam nie służy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
famka8
Familijniak VIP


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 364

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zwracać uwagę na jakość produktów. Ich skład ma spore znaczenie i lepiej stawiać na zdrowe jedzenie. Jak najbardziej tanie zakupy spożywcze też mogą być zdrowe. W swoich ulubionych sklepach na pewno znajdziemy zdrowe produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum