Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Violla
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Gru 2019
Posty: 533

PostWysłany: Sro Cze 16, 2021 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnimi czasy bardzo popularne stały się również domki mobilne i modułowe. Coraz częściej ludzie decydują się na takie rozwiązanie, bo chociaż cała procedura stawiania takich domków jest uproszczona. Tutaj https://dreamwoodhouse.com/domek-modulowy-lub-mobilny-jakie-minimalne-wymiary-musi-miec-by-komfortowo-w-nim-mieszkac/ możecie poczytać sobie cenne wiadomości na temat wymiarów takiego domku.

Ostatnio zmieniony przez Violla dnia Pią Lip 02, 2021 8:06 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
devilk
Ekspert na forum


Dołączył: 15 Paź 2020
Posty: 234

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poszukuję teraz sprzętu do sprzątania mojego dużego domu ale szukam czegoś bardziej profesjonalnego. Może znacie takie sklepy? Ten https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/sprzet-profesjonalny/4884 widziałam że ma ofertę na to, opinie mają dobre więc nie wykluczam że od nich coś zamówię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysłany: Pon Cze 21, 2021 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No słuchajcie a do roślin domowych to jakie mi polecacie środki ochrony? Bo pojawił się jakiś pasożyt na kwiatkach i muszę czegoś na szybko użyć. Tutaj https://www.lovethegarden.com/pl-pl/produkty/ochrona-domu-i-ogrodu/rosliny-domowe znalazłam ofertę na coś takiego, może tam zamówić? Opinie o nich są dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
famka8
Familijniak VIP


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 364

PostWysłany: Pon Cze 28, 2021 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mamy taras czy balkon to można pomyśleć także o tym, by właśnie tutaj urządzić miłe miejsce do relaksu. Widziałam osłony https://cover-it.pl/13-oslony-na-taras i takie pozwolą zabudować balkon czy taras. Wtedy uzyskamy miłe miejsce na świeżym powietrzu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakochanapouszy
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 663

PostWysłany: Pon Sie 02, 2021 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny dom to również miejsce do oszczędzania, dzięki instalacji fotowoltaicznej w ciągu całej eksploatacji można zaoszczędzić naprawdę sporo kosztów. Serwis https://ekofachowcy.pl/ pomoże znaleźć nam dobrą firmę instalacyjną, dzięki niej zaoszczędzimy również sporo czasu i nerwów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fring
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 438

PostWysłany: Wto Sie 03, 2021 7:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzanie własnego domu będzie się wiązało z wyborami dekoracji, które mogą ale nie muszą być funkcjonalne. Taki kominek https://www.timkominki.pl może świetnie wpasować się w nasz salon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdazielinska
Czytający


Dołączył: 25 Lis 2020
Posty: 14

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie kwoty mieszkania lublin rosną w zatrważającym tempie. Już nie wiadomo co się bardziej opłaca - czy kupić mieszkanie, czy budować dom. Wydaje mi się, że koszty są już porównywalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 790

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2021 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o podłogach od firmy classen panele? Udało mi się znaleźć ichniejszą ofertę i muszę przyznać, że panele bardzo przypadły mi do gustu. Pytanie jak z jakością? Jeśli ktoś z was jest użytkownikiem tych paneli i może zdać relację po czasie, to byłbym naprawdę bardzo wdzięczny za pomoc. Nie chcę przepłacać, a niestety nie znam nikogo, kto kupił ichniejsze panele. Z góry dzięki za podpowiedzi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1069

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o narzędzia, to nie ukrywam, że ja najczęściej zamawiamy przez internet. Mam wrażenie, że w sieci jest dużo większy wybór, a także ceny są zazwyczaj sporo niższe. Ostatnio udało mi się zamówić bity milwaukee bardzo dobrej cenie, więc i wam polecam tam zerknąć w.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blondia
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 279

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2021 6:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy budują systemem gospodarczym, no ale to nie jest dla mnie zdecydowanie... Wybrałam już projekt, ekipę mam załatwioną i wszystko będzie robiło się samo. Jak mam polecić projekty domów to te z Archon. Przeglądanie to sama przyjemność i fajna zabawa. Dostępne wizualizacje, porady, kosztorysy pomogły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzula12
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 399

PostWysłany: Pią Paź 15, 2021 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W trakcie budowy mojego domu zdecydowałem się skorzystać z oferty frezowanie pod ogrzewanie podłogowe i jestem bardzo zadowolony z efektów. Wszelkie prace wykonali bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vikeria
Ekspert na forum


Dołączył: 22 Gru 2019
Posty: 198

PostWysłany: Pią Paź 15, 2021 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest kilka rodzajów domu, które bardzo mi się podobają m.in domy szkieletowe technologia budowy i wszystko co z tym związane wydaje się być interesujące. Czy mamy na forum osoby, które zainwestowały właśnie w tego rodzaju dom? Jak przebiegała budowa oraz ile to trwało?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tirowiec312
Czytający


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 11

PostWysłany: Pią Paź 15, 2021 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planuję wymienić drewniane panele w naszym lokalu. W internecie odszukałem portal, który oferuje panele dobrej jakości oraz niesamowicie dobre ceny. Zakupiłem tam podłogę i szczerze powiem, że jestem usatysfakcjonowany. W przyszłym roku mam w planach również wyremontować kuchnię, więc na 100% kupię coś jeszcze z tej strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meksi23
Stały bywalec


Dołączył: 20 Maj 2021
Posty: 96

PostWysłany: Sro Paź 20, 2021 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wole domki od bloków bo można mieć duży ogród ;P. Myślałam ostatnio nad renowacją ogrodu i wstawieniem tam wanny ogrodowej Razz. Te z https://balia-drewniana.pl/, wyglądają super, mają bardzo fajny design jak dla mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atri
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 21 Paź 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Paź 21, 2021 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, buduję dom i zastanawiam się nad postawieniem małego drewnianego placu zabaw w ogrodzie dla moich dzieci. Na https://ludejo.pl/ znalazłem firmę, która robi takie rzeczy na zamówienie, może ktoś z was korzystał i ma jakieś opinie na ich temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 5 z 14
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum