Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najlepsze opony zimowe to...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tyseniaa
Familijniak VIP


Dołączył: 23 Mar 2019
Posty: 362

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 7:14 pm    Temat postu: Najlepsze opony zimowe to... Odpowiedz z cytatem

Hej,
najlepsze opony zimowe to wg Was jakie? Firm, marek, modeli - jest multum. Wiadomo, są testy opon, są opinie w internecie. Ale czasem dobrze się po prostu zapytać na forum, kto jakie opony preferuje?
Zapraszam do dyskusji i do podawania swoich faworytów, jeśli chodzi o opony zimowe. Mam nadzieję, że temat się przyjmie i rozkręci:)

Pozdrawiam cieplutko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michał95
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 29 Wrz 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2021 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka, fajnie że powstał taki temat bo za chwile trzeba zmieniać opony na zimowe więc sporo osób będzie szukało nowych opon. Ja stawiam przede wszystkim na bezpieczną jazdę, dlatego uważam, że na oponach nie można oszczędzać. Sam jeżdżę na michelin alpin 5 i nie mam nic do zarzucenia. Opony świetnie sprawdzają się podczas jazdy na śniegu czy oblodzonej nawierzchni. Nawet w bardzo trudnych warunkach zapewniają przyczepność i umożliwiają panowanie nad autem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blondia
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 279

PostWysłany: Pią Paź 08, 2021 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i to jest zagadka:D Ja to celuje w taką średnią półkę, na jakiś idealnych, mega profesjonalnych, wystarczą mi po prostu dobre, najlepiej za też dobrą cenę oczywiście. Tak już przeglądałam kilka ofert ze strony https://www.ceneo.pl/Opony_zimowe/Profil:55/Szerokosc:225/Srednica:16.htm Cos dla siebie każdy tu znajdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komina
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 173

PostWysłany: Sro Mar 02, 2022 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie nie wiem, które opony są najlepsze. Dla mnie najważniejsze jest to, aby auto jeździło w każdych warunkach i nie zawiodło na drogach, zwłaszcza tych bocznych. Serwis Ferrari Warszawa to miejsce do którego wkrótce zawitam na przegląd auta. Mogę dopytać mechanika co sądzi o oponach i którego jego zdaniem są najlepsze. Jedno wiem, facet to konkret, ma dużą wiedzę o samochodach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czem
Stały bywalec


Dołączył: 27 Lut 2022
Posty: 76

PostWysłany: Wto Mar 15, 2022 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłem opony w firmie, która prowadzi także wulkanizację i serwis opon PS POWER Wulkanizacja Chojny w Łodzi. U nich też wymieniałem opony na zimowe i teraz pojadę zmienić na wiosenne, może śniegu już nie będzie, w końcu idzie wiosna. Oni mają szeroki zakres usług w korzystnych cenach, naprawdę warto z nich skorzystać, polecam ich serdecznie. To rzetelna i doświadczona firma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara32
Familijniak VIP


Dołączył: 25 Gru 2018
Posty: 677

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2022 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że nie ma jednego idealnego rozwiązania, które wszędzie się sprawdzi. Trzeba zawsze stawiać na jakość oraz praktyczne rozwiązania. Różnego typu opony można zakupić tutaj https://www.miwan.pl/opona/kleber_quadraxer2_17150.html . Takie zakupy online, to super sprawa. Można w ten sposób sporo zaoszczędzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonecznypatrol
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Lip 2021
Posty: 201

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2022 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam Bridgestones, są całkiem dobre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fring
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 455

PostWysłany: Czw Gru 08, 2022 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli natomiast chodzi o wymianę opon to najlepszym wyjściem jest wulkanizacja Ursynów, dzięki której można mieć pewność, że wszystko będzie wykonane tak jak należy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dorotha
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 607

PostWysłany: Nie Mar 10, 2024 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio mąż miał problem z ciężarkami do wyważania kół, z których korzystał w warsztacie. Zastanawiał się nad przejściem na produkty z firmy Świstowski, między innymi chciał zakupić System Monitorowania Ciśnienia w Oponach https://swistowski.pl/pl/19-tpms, ale chciałby najpierw poznać opinie osób, które już z tego korzystały. Czy ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violla
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Gru 2019
Posty: 547

PostWysłany: Sob Kwi 13, 2024 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto wziąć pod uwagę również oferty https://alleopony24.pl/20-opony-przemyslowe - jak poszukujecie dla siebie naprawdę dobre opony i to na dłuższy czas. Ich opony są solidne, zapewniają odpowiednią elastyczność, trwałość i niezawodność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum