Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Porównanie przeszkoli
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plandobrymam
Stały bywalec


Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 64

PostWysłany: Pią Lip 16, 2021 7:31 am    Temat postu: Porównanie przeszkoli Odpowiedz z cytatem

Są tu osoby z Gdańska, które mają jakieś doświadczenia z lokalnymi przedszkolami? Pytałam się już znajomych i mam kilka na oku, no ale zawsze warto i innych osób podpytać. Na razie na pierwszym miejscu stawiam Te Vizje na Morenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blondia
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 279

PostWysłany: Pon Lip 19, 2021 6:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że źle nie można wybrać, ale lepiej to zawsze Smile Dlatego dobrze robisz że podpytujesz, można tak zawsze czegoś ciekawego się dowiedzieć. Ja to tylko o Te Vizji mogę coś powiedzieć, tu chodziła córka i byłyśmy obie bardzo bardzo zadowolone. Przedszkole na piątke z plusem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gogolas
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 187

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przedszkole dwujęzyczne, z angielskim to bardzo dobry pomysł. Ja niestety córki nie zapisałam do takiego, ale z rodzicami z którymi rozmawiam to bardzo są zadowoleni z takiej decyzji. Drugi raz bym takie przedszkole wybrała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malvinka
Bywalec


Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 28

PostWysłany: Sro Lip 21, 2021 6:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te przedszkole na Morenie to na pewno bardzo dobry wybór. Może nie mam porównania z innymi tak z pierwszej ręki, no ale wątpie żeby mogłoby być jeszcze lepiej. Wszystko mi się tu spodobało
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arktyczna
Bywalec


Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 28

PostWysłany: Czw Lip 22, 2021 6:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozostań przy tym wyborze a będziesz zadowolona. Przedszkole jest bardzo fajne, dzieci miło tu spędzają czas, a i też całkiem sporo się uczą muszę przyznać. Moja córka już jakiś czas temu kończyła to przedszkole, a dalej je wspominam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oter
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 20 Sie 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Sie 20, 2021 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, jeżeli jest tu ktoś kto kojarzy przedszkole https://przedszkolekoziolki.pl/ pruszków to będę bardzo zadowolony za porady i pomoc w zakresie tego, czy warto jest tutaj zapisać swoje dziecko. Myślę, że od września chciałbym tam posłać mojego syna i córkę. Z góry dzięki za porady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raket
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 20 Sie 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sie 20, 2021 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kojarzę niestety tego przedszkola
_________________
https://datamasters.pl/linki-sponsorowane/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalinkax
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 223

PostWysłany: Czw Gru 02, 2021 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepszym przedszkolem jest oczywiście Tequesta. Dzieci mają tutaj zapewnioną bardzo dobrą opiekę, mój syn ciągle mówi co nowego się tutaj nauczył, dodatkowo nauczycielki są bardzo miłe i wrażliwe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3761

PostWysłany: Czw Sty 27, 2022 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,stoimy przed wyborem przedszkola dla dziecka. Stwierdziłam,ze nie chcę by moje dziecko chodziło do publicznego przedszkola, tam roznie bywa z opieką. Co sądzicie o wioskach? Słyszeliscie o nich? https://www.wioski.co Z chęcią poznam wasze opinie,zalezy mi na czasie, bo chcemy dziecko wysłać pod opiekę tuż tuż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia90
Stały bywalec


Dołączył: 27 Gru 2021
Posty: 77

PostWysłany: Pią Sty 28, 2022 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zapisać dziecko do prywatnego przedszkola, oczywiście jeśli macie taką możliwość. Jeśli jesteście z Warszawy to polecam przedszkole http://fiqmiku.pl/, które oferuje mnóstwo zajęć dodatkowych, dzięki dziecko może rozwijać swoje zainteresowania, pasje oraz być może odkryj w sobie talent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
herman.hartmann
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 31 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Pon Sty 31, 2022 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście moje dzieci kończą już szkołę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
staszekk
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 345

PostWysłany: Sro Lut 02, 2022 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukałem przedszkola w Piasecznie dla mojej córki. Jest tu kilka godnych polecenia placówek dlatego zależało mi aby znaleźć jak najlepsze. Tak trafiłem do http://www.alaikot.pl/ . Jest to publiczne przedszkole, nie trzeba ponosić opłat za każdą godzinę jaką dziecko przebywa w przedszkolu. Płaci się oczywiście za wyżywienie. A co do zajęć to dzieci uczą się także języka angielskiego, mają rytmikę oraz gimnastykę z elementami korektywy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annika
Stały bywalec


Dołączył: 26 Lut 2022
Posty: 83

PostWysłany: Nie Lut 27, 2022 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie na Mokotowie nasza córeczka uczęszczała do prywatnego przedszkola Niezapominajka na Wołodyjowskiego (w pobliżu stacji Metro-Wilanowska) i powiem wam, że to jest świetne przedszkole ze znakomitymi opiekunkami, programem nauczania (jest też język angielski) i zdrowym żywieniem. Sami sobie poczytajcie konkrety o przedszkolu na ich stronie internetowej https://niezapominajka.net.pl/kontakt/ Na pewno wy też będziecie zadowoleni z wyboru tego przedszkola.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3761

PostWysłany: Pon Mar 07, 2022 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy ktoś z was rozważał jeszcze opcję aby zapisać dziecko do wioski, możecie o tym poczytać na stronie https://www.wioski.co znajduję się tam wiele ciekawych informacji, może warto to rozważyć w kwestii ich rozwoju ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolka00
Bywalec


Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 31

PostWysłany: Pon Mar 28, 2022 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jesteście bardziej za prywatnym czy publicznym przedszkolem? My jednak wybraliśmy prywatne Te Vizja Ochota i jesteśmy bardzo zadowoleni. Przedszkole daje wiele możliwości do rozwoju. Najlepiej wybrać się na dni otwarte i zobaczyć wszystko na własne oczy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum