Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Własna firma
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 35, 36, 37  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam142
Stały bywalec


Dołączył: 14 Maj 2021
Posty: 65

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku firm, z którymi współpracuje cenie sobie jakość oraz profesjonalne podejście do pracy. Jakiś czas temu byłem w trakcie fuzje i przejęcia przedsiębiorstw i pomogła mi firma Blue Oak Advisory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3759

PostWysłany: Pią Cze 18, 2021 2:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc własną firmę na pewno koniecznie warto dbać o swoich klientów, dlatego warto też zainteresować się tematem user experience, który w dzisiejszych czasach jest bardzo ważny. Dlatego możesz zajrzeć na https://ux-pm.pl/, gdzie możesz skorzystać ze szkolenia w tej tematyce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregoory87
Czytający


Dołączył: 22 Wrz 2020
Posty: 9

PostWysłany: Sro Cze 23, 2021 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc własny zakład produkcyjny, nie wyobrażam sobie utrzymania czystości bez wsparcia jakim są profesjonalne maszyny czyszczące od https://www.elinea.pl/ to bardzo łatwe w obsłudze urządzenia występujące nawet jako automaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1069

PostWysłany: Nie Cze 27, 2021 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukiwany jest przez was dobry program do firmy, to koniecznie sprawdźcie weryfikator jpk na stronie jpk-insight.pl, gdzie znajdziecie naprawdę świetne i bardzo jakościowe oprogramowanie do waszych firm. Jak dla mnie mają naprawdę świetną ofertę i warto z niej skorzystać. Zresztą sprawdźcie sami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roxy12
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 7

PostWysłany: Wto Cze 29, 2021 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Państwa korzysta z mniejszego ZUS przy spadku obrotów? Ile wtedy wynoszą składki ZUS i przez jaki okres można wtedy płacić te niższe składki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzula12
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 397

PostWysłany: Wto Cze 29, 2021 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sztuczna inteligencja jest zaszyta w technologiach dostarczanych przez CLUDO takich jak ai AMD czy też Quality Monitoring z analizą sentymentu. W tej kwestii polecam Wam https://www.cludo.pl/ , jest to firma zajmująca się telekomunikacją, stawiająca na nowoczesne rozwiązania. Przez co rozwój firmy przyśpiesza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barbarusiaa
Bywalec


Dołączył: 19 Mar 2021
Posty: 28

PostWysłany: Sro Cze 30, 2021 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mając firmę warto wyłożyć pieniądze na reklamę. Pozycjonowanie strony www, marketing szeptany, remarketing i social media z pewnością przyniosą efekty.
Tak poza tematem. Polecam https://e-hermer.pl/oferta/strony-internetowe-dla-firm/ Warto skorzystać póki ceny atrakcyjne. Firma posiada naprawdę dużo pozytywnych opinii. Jest to firma godna polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barttis
Bywalec


Dołączył: 16 Paź 2020
Posty: 25

PostWysłany: Sro Cze 30, 2021 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc własny biznes warto pomyśleć o obsłudze prawnej. W moim przypadku, wykonując działalność usługową gdzie przewija się mnóstwo klientów i w zasadzie z każdym związany jestem umową, nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez takiego wsparcia. Tu zawsze z pomocą przychodzą ludzie z http://www.kancelaria-rzeszow.com/ - to świetni prawnicy z ogromnym doświadczeniem, którzy niejednokrotnie rozwiązali problem nieuczciwych kontrahentów w biznesie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meksi23
Stały bywalec


Dołączył: 20 Maj 2021
Posty: 96

PostWysłany: Pią Lip 02, 2021 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo fajnych rzeczy opisanych jest w https://www.gamfi.com/wiedza/. Dotyczą one wdrażania nowych pracowników do firmy. Według mnie to bardzo przydatna wiedza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam142
Stały bywalec


Dołączył: 14 Maj 2021
Posty: 65

PostWysłany: Sob Lip 17, 2021 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Ze swojej strony chciałbym Wam polecić kasa fiskalna online oraz wszelkie inne produkty z oferty sklepu Edikson. Jeżeli jestescie zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonecznypatrol
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Lip 2021
Posty: 201

PostWysłany: Pon Lip 19, 2021 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo na temat wózków widłowych możecie zobaczyć tutaj. W bardzo prosty sposób opisano aspekty związane z prawem obowiązującym w tej kwestii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abby
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Gru 2020
Posty: 485

PostWysłany: Pon Lip 19, 2021 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja postanowiłam otworzyć z siostrą sklep internetowy i teraz zastanawiam się jakie funkcje wprowadzić? Jak go usprawnić? W sieci znalazłam informacje na temat Pimcore . Kojarzycie ten system? Ponoć dzięki niemu można dużo łatwiej zarządzać danymi produktów. Czy to prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mali_nowa
Stały bywalec


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 124

PostWysłany: Sro Lip 21, 2021 5:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Twoja firma przynosi, dobre dochody może warto pomyśleć o inwestowaniu? Obecnie dobrym pomysłem na inwestycje są apartamenty inwestycyjne. Nie musisz się martwić, że nie masz o tym zielonego pojęcia. Są firmy takie jak ta https://dreamestate.pl/inwestycje/enklawa-pod-bieniatka/, które kompleksowo zajmują, się szukaniem ofert, jak i zajmują się później np. zarządzaniem wynajmem. Warto zapoznać się z ich ofertą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borys
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 208

PostWysłany: Pią Lip 23, 2021 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli posiadamy firmę to trzeba również inwestować w jej rozwój. Warty uwagi jest produkt Microsoft Dynamics 365. Dzięki temu produktowi praca jest łatwiejsza i przede wszystkim szybsza. Można dzięki niemu zarządzać działem, finansami, a nawet zasobami na podstawie analiz w formie graficznej. Sam system nabyłem na stronie https://anegis.com/produkty-microsoft/dynamics-365 i jestem bardzo zadowolony z jego działania. Aplikacja jest intuicyjna i bardzo prosta w obsłudze, polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oslo
Ekspert na forum


Dołączył: 15 Mar 2018
Posty: 167

PostWysłany: Sro Sie 04, 2021 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z biurem? Umieszczanie go byle gdzie w żadnym razie nie przyczyni się do rozwoju przedsiębiorstwa, fajną lokalizację oferuje Centrala
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 13 z 37
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum