Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oslo
Ekspert na forum


Dołączył: 15 Mar 2018
Posty: 167

PostWysłany: Wto Lip 06, 2021 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto jednak korzystać z usług dobrego biura nieruchomości, człowiek się nie stresuje, a efekt jest szybki i dopasowany do naszych potrzeb. My korzystaliśmy z pomocy https://www.goodwill-nieruchomosci.pl/ i pierwszy raz mój strach dotyczący przeprowadzki był praktycznie niewystępujący. Warto Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sara212
Stały bywalec


Dołączył: 25 Mar 2021
Posty: 64

PostWysłany: Wto Lip 13, 2021 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawialiście się nad ogrzewaniem podłogowym? Polecam Wam bruzdowanie pod ogrzewanie podłogowe , świadczą oni usługę w której zajmują się montażem ogrzewania podłogowego. Ogrzewanie podłogowe jest tańsze niż grzejnikiem. Zapoznajcie się z ich całą ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakochanapouszy
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 683

PostWysłany: Nie Lip 18, 2021 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawy takie jak zarządzanie wspólnotami w Poznaniu można oddać do obsługi przez https://zarzadzamy.eu/zarzadzanie-wspolnotami-mieszkaniowymi-poznan/ . To profesjonalna firma, która zajmie się całościowym zarządzaniem nieruchomością, możemy liczyć na wszystko co jest związane z obsługą bieżącą jak i planowaniem remontów, będzie dobrze zorganizowane i załatwione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin999
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 5

PostWysłany: Nie Lip 18, 2021 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogrzewanie podłogowe super sprawa, ale długo się nagrzewa jeśli jest naprawdę zimno. Ja dodatkowo w domu zainstalowałem dwa osuszacze powietrza , na każdej z kondygnacji. Jeśli jest wilgotno wystarczy, ze pochodzą 24h.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milunia
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 411

PostWysłany: Czw Lip 29, 2021 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jak przyjdzie wam wyposażać swoje mieszkanie i będziecie chcieli wykonać kuchnię na wymiar dla siebie, to możecie tutaj polegać na firmie https://rega-meble.pl . Moja koleżanka niedawno zamawiała u nich meble i wyszły takie jakie oczekiwała - naprawdę super...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilos77
Bywalec


Dołączył: 29 Kwi 2021
Posty: 26

PostWysłany: Nie Sie 01, 2021 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oslo napisał:
Warto jednak korzystać z usług dobrego biura nieruchomości, człowiek się nie stresuje, a efekt jest szybki i dopasowany do naszych potrzeb. My korzystaliśmy z pomocy https://www.goodwill-nieruchomosci.pl/ i pierwszy raz mój strach dotyczący przeprowadzki był praktycznie niewystępujący. Warto Wink


zgadzam się, pomoc biura to gwarancja przespanych nocy i tego, że nic nie pójdzie źle. Ja kupując mieszkanie korzystałem z usług Experta - to biuro nieruchomości Piotrków Trybunalski - i też mogę polecić. Oferta była dokładnie sprawdzona, także oczywiście pod kątem prawnym i szybko udało się załatwić wszelkie formalności. Lepiej zaufać specjalistom przy tak dużej inwestycji, jaką jest nieruchomość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
devilk
Ekspert na forum


Dołączył: 15 Paź 2020
Posty: 237

PostWysłany: Pią Sie 06, 2021 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja w moim mieszkaniu właśnie robię remont łazienki i szukam do niej armatury i mebli też. Wiecie może gdzie warto je zamawiać? Mi zależy na jakości, tutaj https://oltens.com/ widziałam fajne że mają w ofercie stylowe więc może od nich bym zamówiła?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barbarusiaa
Bywalec


Dołączył: 19 Mar 2021
Posty: 28

PostWysłany: Pon Sie 09, 2021 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osiedle i okolica wydaje się być ok. Moim zdaniem możesz kupować. Ważne, że do centrum nie jest daleko no i bliskość zieleni. Widać, że do sklepów tez niedaleko.
Poza tematem. Polecam firmę Hermer. Mają atrakcyjną ofertę https://e-hermer.pl/tworzenie-stron-www-bydgoszcz/ Ceny są atrakcyjne. Strony www są efektywne, a sklepy online funkcjonalne. Firma Hermer ma wiele pozytywnych opinii więc można zaufać. Szczerze polecam!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamka
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Maj 2017
Posty: 223

PostWysłany: Pią Sie 20, 2021 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja dopiero planuję kupić mieszkanie, najbardziej spodobało mi się osiedle Apartamenty Karolinki. To bardzo ładne osiedle gdzie wszystko co trzeba jest w zasięgu spaceru a na dodatek mam dobrą komunikację
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1073

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie mieszkania to koniecznie sprawdźcie tę ofertę: kraków deweloper .Moim zdaniem galinvest.com.pl, to najlepszy, krakowski deweloper. Posiadają szeroki wachlarz ofertowy, a także wyśmienite ceny. Moim zdaniem warto uderzyć właśnie do nich w kwestii mieszkań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fring
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 455

PostWysłany: Czw Sie 26, 2021 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy wynajmujemy lub kupujemy mieszkanie to należy zwrócić uwagę na jego dobrą lokalizację. Czy blisko jest przedszkole prywatne, sklep i inne rzeczy które będą dla nas ważne w codziennym funkcjonowaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
precellek
Bywalec


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 34

PostWysłany: Pią Sie 27, 2021 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłem we Wrocławiu i jestem zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzula12
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 442

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2021 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony mogę polecić Ci mieszkania z miejscem parkingowym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abby
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Gru 2020
Posty: 511

PostWysłany: Sro Paź 13, 2021 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was może korzystał też z usług agencji nieruchomości https://www.krystianbiarda.com/sprzedaz-nieruchomosci-warszawa/ ? Pytam, ponieważ szukam dla mojego brata dobrej firmy, która zajmuje się sprzedażą mieszkań? Mój brat teraz planuje zająć się budową mieszkań, a potem ich sprzedażą. Jednak nie chce wszystkim samodzielnie się zajmować, dlatego chciałaby skorzystać ze wsparcia profesjonalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka68
Bywalec


Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 37

PostWysłany: Czw Paź 21, 2021 6:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie mieszkania w pięknej okolicy, bądź chcecie założyć firmę i potrzebujecie biura, to mogę Wam zaproponować ofertę https://www.mieszkania.inter-bud.pl/mieszkania-na-sprzedaz-fabryczna-city , na którą nie dawno trafiłam. Posiadają ogromny wybór mieszkać o różnych powierzchniach do których przystosowane jest miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, koniecznie zajrzyjcie na ich stronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 4 z 13
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum