Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odtrucie alkoholowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
izraelita100
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 261

PostWysłany: Sob Cze 19, 2021 12:44 pm    Temat postu: Odtrucie alkoholowe Odpowiedz z cytatem

Witam, czy ktoś korzystał kiedyś z odtrucia alkoholowego i może polecić sprawdzony gabinet? Jak wygląda zabieg?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komina
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 173

PostWysłany: Nie Cze 20, 2021 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odtrucie alkoholowe to zabieg skierowany dla osób uzależnionych od alkoholu, ale także dla tych, którym jednorazowo zdarzyło się przesadzić z alkoholem. Ma on na celu oczyszczenie organizmu z nagromadzonych wskutek picia toksyn. Kiedy mój kolega poddał się detoksowi alkoholowemu w Rybniku, zaoferowano mu zabieg z dojazdem do domu. Po podaniu kroplówki z solą fizjologiczną i glukozą, natychmiast poprawił się jego stan fizyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izraelita100
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 261

PostWysłany: Nie Lis 21, 2021 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie korzystałam, ale z tego co czytałam na https://odtruwaniewroclaw.pl/odtrucie-alkoholowe-lubin-glogow-swidnica-boleslawiec/, to faktycznie detoks jest korzystnym zabiegiem. Detoksykację przeprowadza się, jak już wspomniano wyżej, poprzez podanie specjalistycznych wyrobów medycznych oraz suplementów diety. Należy pamiętać, że odtruwanie alkoholowe, nie należy przeprowadzać wśród osób, które są nieprzytomne lub mają drgawki oraz gorączkę spowodowane obecnością alkoholu we krwi. Pacjent odbywa obowiązkową konsultację medyczną, weryfikującą występowanie wszelkich chorób i dolegliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwa
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 810

PostWysłany: Nie Sty 16, 2022 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie korzystałam osobiście, natomiast bliska mi osoba skorzystała i to był najlepszy pierwszy krok do walki z nałogiem. Polecam Medicus z Krakowa https://lekarze-krakow.com.pl/odtrucia-alkoholowe-krakow/ jeśli szukacie takiej usługi z tych okolic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum