Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Choroby i ich diagnoza
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Trenos
Ekspert na forum


Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 225

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób nie wie również o czymś takim jak bezdech senny, a może on być bardzo niebezpieczny. Na stronie https://mfzaar.pl/ można poczytać co to jest i jak sobie z nim radzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka21
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 324

PostWysłany: Wto Cze 22, 2021 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nad czym się tutaj w ogóle zastanawiać? Przecież podstawą zawsze jest to, byście polegali na zaleceniach lekarskich. Warto na pewno zajrzeć do https://ktomalek.pl/kortykosteroidy-stosowane-ogolnie/k-1883/1 i tam dowiedzieć się, gdzie moglibyście zakupić odpowiednie leki, które zostaną Wam przepisane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dorotha
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 604

PostWysłany: Czw Lip 22, 2021 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Latam od jednego specjalisty do drugiego, nikt nie wie co mi jest, nic mi nie zapisują. Co wtedy robić, kiedy boli cała prawa ręka i czuje się, że to od kręgosłupa? Zastanawiam się, czy spróbować produkty CBD. Siostra cioteczna kupuję dla swojej suni https://biocanmed.com/pl/kat/produkty/pet-care-pl/ idealnie sprawdza się w zapaleniu stawów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papaja5
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 385

PostWysłany: Pią Lip 23, 2021 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno każdy kto ma starszego krewnego doskonale wie, jak ważne jest zadbanie o jego dobre samopoczucie, a także zdrowie. To tak naprawdę ogromna podstawa, która przede wszystkim pozwala na jego jak najlepsze funkcjonowanie.Dlatego gdy pojawiają się problemy np. ze słuchem najlepiej zainwestować w aparat słuchowy, który pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1068

PostWysłany: Pon Lip 26, 2021 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, według mnie, jeżeli męczy was od dłuższego czasu jakaś choroba, to chyba najwyższy czas w końcu udać się z tym do lekarza. Jeżeli nie chcecie czekać w długich kolejkach, to polecam zgłosić się do https://innova-med.pl/ To nowopowstała warszawska przychodnia, która zrzesza pod swoim dachem wielu różnorodnych specjalistów. Polecam sprawdzić ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anabelka
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 625

PostWysłany: Pon Paź 04, 2021 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mojej mamy stwierdzono zaćmę. Czytam sporo http://jakleczyczacme.pl/ i tego, co wszędzie pisze wynika, że jedyną drogą leczenia jest operacja. Ile czeka się na fundusz na taki zabieg? Opowiecie jak to wyglądało u Was lub Waszych bliskich? Byłabym wdzięczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okuneva.garnett
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 11 Paź 2021
Posty: 4
Skąd: Kozy

PostWysłany: Pon Paź 11, 2021 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej starsi ludzie wmawiają sobie różne schorzenia i potem żyją w przekonaniu, że zmagają się z bólem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hstamm
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 15 Paź 2021
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Paź 15, 2021 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym sposobem na diagnozę jest udanie się na badania do najbliższego gabinetu. Polecam jednak znaleźć dobrego specjalistę, który zna się na swojej pracy. Kogoś takiego można m.in. rozpoznać po odpowiednim stroju, ponieważ jest to bardzo istotna kwestia. Ostatnio byłam u lekarza i pani doktor nosiła ubrania medyczne Barco Uniforms, które najprawdopodobniej zamówiła przez tą stronę https://www.uniformix.pl/firm-pol-1560335230-Barco-Uniforms.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilos77
Bywalec


Dołączył: 29 Kwi 2021
Posty: 26

PostWysłany: Czw Paź 21, 2021 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może nie posuwałbym się do stwierdzenia, że dobrego lekarza można poznać po jego stroju, ale racja, jest on ważny nie tylko z punktu widzenia wizerunku. Dobry strój musi być przede wszystkim funkcjonalny i wygodny. Moja narzeczona kupowała odzież medyczną przez Internet, bo w naszych okolicach nie ma sklepu stacjonarnego i jest zadowolona z jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pamelka23
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 20 Paź 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw Paź 21, 2021 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tematu lekarzy jak często ich odwiedzacie? Czy przez pandemie rzadziej chodzicie, obawiając się o własne zdrowie? Smile
_________________
świece ręcznie robione
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 800

PostWysłany: Wto Paź 26, 2021 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, jak już jesteśmy w temacie badań, to warto co jakiś czas zrobić sobie podstawowe badania diagnostyczne. Ostatnio dowiedziałam się, że jeśli chodzi o markery nowotworowe wyniki mogą być tylko omawiane przez lekarza specjalistę, który ma w tym zakresie jakieś doświadczenie. Wiedzieliście o tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabella
Stały bywalec


Dołączył: 29 Lip 2020
Posty: 64

PostWysłany: Nie Paź 31, 2021 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu i ja musiałam zrobić badania, bo nie ukrywam że czułam się momentami naprawdę słabo. Po posiłkach i to niekoniecznie tych niezdrowych czy kalorycznych bolał mnie brzuch no i pojawiały się wzdęcia. No i diagnoza - ibs - zespół jelita drażliwego. Teraz już wiem czego powinnam unikać, ale również suplementuję sanprobi ibs.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania77
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Sty 2018
Posty: 458

PostWysłany: Pon Lis 01, 2021 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako lekarz powiem tez tylko tyle, że warto miec również programy do obsługi gabinetu lekarskiego ułatwiają pracę i naprawdę człowiek jest bardziej zorganizowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goyettebryce
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 02 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 02, 2021 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecacie sprawdzonego ginekologa w Warszawie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka21
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 324

PostWysłany: Czw Lis 04, 2021 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, nie zawsze jest to takie proste. Ja na pewno mogę Wam z całą pewnością podpowiedzieć, że jeśli obawiacie się jakiejś choroby, to na pewno powinniście wybrać się jak najszybciej do lekarza. Na stronie https://lekarzebezkolejki.pl/blog/zespol-edwardsa-objawy-diagnoza-leczenie/w-2167 macie wiele cennych wskazówek, ale to jednak prowadzenie lekarskie będzie dla Was najważniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 5 z 14
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum