Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wymiana pieca

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MniejszaNiz
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 516

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 8:45 am    Temat postu: Wymiana pieca Odpowiedz z cytatem

Planujesz wymianę swojego starego pieca CO na nowoczesny kocioł 5 klasy?
Polecam sprawdzić ofertę firmy Kotły - Mocek Smile
Oferują piece z automatycznym podajnikiem co bardzo podnosi komfort użytkowania Smile
Sprawdźcie sami na kocioł na pellet dotacja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KalinaOs
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Kwi 2022
Posty: 277

PostWysłany: Pon Lip 11, 2022 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jeżeli będziecie szukali dobrej jakości w zakresie wyboru odpowiedniego kotła gazowego do swojego domu to jak najbardziej podrzucam do sprawdzenia sklep https://arenalazienek.pl/pl/producer/IMMERGAS/288 u których będziecie mogli znaleźć kilka ciekawych modeli m.in jeśli chodzi o Immergas. Konkurencyjne ceny, świetne parametry i też obsługa na której wsparcie realnie można liczyć. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3760

PostWysłany: Wto Sie 02, 2022 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś planuje wymianę pieca to może warto rozejrzeć się za jakąś dotacją z unii, aby dobrze na tym wyjść? https://edoradca.pl/dotacje-unijne/ tutaj można skorzystać z wiedzy doświadczonego doradcy, który na pewno nam pomoże, wiem, bo sama korzystałam ale w innej sprawie. Polecam sprawdzić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
schmeler.susanna
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 05 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Sie 05, 2022 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki wątek warto również założyć na forum budowlanym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozieratka
Bywalec


Dołączył: 14 Lut 2020
Posty: 43
Skąd: Bkini Dolne

PostWysłany: Wto Lis 29, 2022 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kotłownie gazowe oraz olejowe to typ ogrzewania, który cieszy się popularnością wśród wielu osób, które cenią sobie wygodę oraz niezależność. Można zainstalować zarówno system kilku kotłów, jak również jedną jednostkę centralną. Taka kotłownia, pozwala zmniejszyć koszty późniejszej eksploatacji, zwłaszcza, gdy dysponujemy budynkiem o dużej powierzchni użytkowej. Sporo na ten temat wie firma zajmująca się ich montażem https://jkprojekt.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hart
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Cze 2019
Posty: 257

PostWysłany: Wto Lis 29, 2022 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie to u nas będzie do samo, a w pakiecie będzie szła rekuperacja decentralna . Nie wiem, mąż tak zadecydował i mam wrażenie, że nie będzie to dla mnie złym pomysłem. Kto wie jednak, jak to będzie działać w całości ? Jak Wam się wydaje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia25
Ekspert na forum


Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 214

PostWysłany: Sro Gru 14, 2022 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to wam powiem, że dla mnie sporym znaczeniem będzie na przykład coś takiego jak https://hithaus.pl/sklep/produkt/wegiel-workowany-twoj-dom,1 , bo tu można odpowiedni opał dostać. Z kolei nie wiem, jak to u was wygląda, jeśli chodzi na przykład o opał, ale jeśli już macie się nad czymś zastanawiać, to naprawdę to miejsce możecie śmiało sprawdzać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum