Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pielęgnacja włosów olejami
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malwina
Bywalec


Dołączył: 04 Kwi 2020
Posty: 47

PostWysłany: Wto Sie 18, 2020 10:00 am    Temat postu: Pielęgnacja włosów olejami Odpowiedz z cytatem

Chciałabym do pielęgnacji włosów włączyć naturalne olejki. Znalazłam ofertę takich właśnie kosmetyków na tej stronie https://www.gobli.pl/nanoil-c4309 i zastanawiam się, czy je kupić. . Podobne produkty widziałam w innych drogeriach, ale te są profesjonalne i wydaje mi się, że mogą być dużo lepsze. Jeśli stosujecie takie oleje do pielęgnacji włosów to podzielcie się, proszę, swoimi uwagami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weroni
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 24 Mar 2020
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sie 18, 2020 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinnaś zwrócić uwagę na cenę i to czy olej jest tłoczony na zimno oraz rafinowany. Cena często zależy od jakości oleju. Zerknęłam na te produkty i widzę, że są z organicznych upraw i tłoczone na zimno, czyli najwyższej jakości Ważna jest też ich pojemność. Jest bardzo duża bo aż 50 ml. Zwykle te, co są tańsze mają pojemność 10-20 ml Smile Zatem z pewnością warto kupić z tej strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zosia
Bywalec


Dołączył: 22 Maj 2019
Posty: 53

PostWysłany: Wto Sie 18, 2020 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakość produktów jest najważniejsza, ale opakowanie też jest bardzo istotne. Seria Nanoil ma szklane opakowania i one są droższe. Są to eleganckie butelki z ciemnego szkła, w których olej utrzymuje dłużej trwałość. Nie psuje się tak szybko jak w plastikowych opakowaniach. Po tym właśnie można poznać jakość kosmetyku. Stosuję jakiś czas te olejki i włosy po nich są mocniejsze i pięknie się układają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rumba
Bywalec


Dołączył: 10 Sie 2019
Posty: 52

PostWysłany: Wto Sie 18, 2020 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka naturalna pielęgnacja olejkami Nanoil to świetne rozwiązanie. One mają doskonałą jakość! Są poza tym niesamowicie wydajne i na długo starcza zawartość butelki. Próbowałam różnych produktów tego typu i nawet takich tanich z drogerii, ale bez porównania te są o niebo lepsze. Pojemność jest spora bo aż 50 ml i warto zainwestować w wygląd swoich włosów. Teraz to już nawet nie myślę, aby stosować pielęgnację innymi olejami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karpatka
Czytający


Dołączył: 24 Mar 2020
Posty: 13

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pielęgnacja olejami jest rewelacyjna! Można ich używać na różne sposoby. Stosować do demakijażu, dodawać do kremu na noc, mieszać na przykład z żelem aloesowym. Można też stosować zamiast kremu, czy olejować włosy. Ja to lubię dodawać je do maski do włosów oraz do balsamu do ciała. Ogólnie takie naturalne oleje po prostu czynią cuda. Ja je uwielbiam i gwarantuję, ze też się w nich zakochasz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janina
Czytający


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 19

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że sceptycznie podchodziłam do takiej pielęgnacji naturalnej olejami, ale chyba w końcu zdecyduję się na zakup produktu z tej serii Nanoil. Koleżanka z pracy kiedyś miała bardzo zniszczone i słabe włosy i zaczęła je stosować. Efekt jest niesamowity i skoro też Wy tak wychwalacie te kosmetyki to muszę dla siebie też kupić Smile Bardzo jestem ciekawa, jaki efekt będzie na moich włosach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia
Stały bywalec


Dołączył: 24 Mar 2020
Posty: 57

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero niedawno zaczęłam używać tych olejów do pielęgnacji włosów i naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem, w jakim stanie mam teraz włosy. Jeśli któraś z Was ma jeszcze jakieś wątpliwości odnośnie tych naturalnych produktów to powinna sama spróbować. To są ostatnio jedne z najbardziej popularnych kosmetyków, które działają prawdziwe cuda zarówno z twarzą, ciałem jak i włosami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hart
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Cze 2019
Posty: 257

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2020 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie czytałam, że można włosy pielęgnować olejami i sobie nawet olejek rycynowy na włosy kupiłam, żeby coś z nimi zadziałać. Ale myślę też o olejki na twarz, ponieważ czytałam, że to naprawdę sporo może dać. I takie https://ladniepachnie.pl/pl/c/Olejki-do-twarzy/191 produkty mnie interesują. W tym sklepie akurat wiem, że większość jest naturalna, na tym mi zależy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neapolitana
Stały bywalec


Dołączył: 18 Sie 2020
Posty: 143

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co jakiś czas stosuję olejki na włosy, tak mniej więcej raz w tygodniu, na co dzień też zwracam uwagę na szampon, teraz używam tego https://solverx.pl/produkty/sensitive-skin-woman-hair-shampoo bardzo dobrze myje skórę głowy i jest łagodny dla skóry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
public
Stały bywalec


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 106

PostWysłany: Czw Paź 22, 2020 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pielęgnacja włosów nie jest taka prosta. Bo przede wszystkim dobrze jest się na tym znać no i mieć dobre jakościowo kosmetyki do pielęgnacji włosów. I tak przyjaciółka wspomniała mi że w tej drogerii https://www.perfumesco.pl/pielegnacja-wlosy można znaleźć wiele bardzo dobrych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Także koniecznie spojrzę c tam ciekawego mają i zamówię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kikiriki
Czytający


Dołączył: 10 Lis 2020
Posty: 17

PostWysłany: Czw Lis 26, 2020 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olejki trzeba dobrać do porowatości włosa i kondycji skóry, warto oprócz takich podstawowych olejków dokupić eteryczne o określonych, potrzebnych właściwościach. Można sobie poczytać na tej stronie https://kasiaraw.pl/pl/c/DLACZEGO-WARTO-UZYWAC-OLEJKOW-ETERYCZNYCH/56.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niko32
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 120

PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oleje są pomocne, ale jeśli chcecie naprawdę nawilżyć i odbudować mocno zniszczone włosy to najlepszą opcją jest terapia keratynowa. Ja wybrałam terapię keratynową wykonywaną za pomocą keratyny Amazon Keratin. Pozwala wygładzić i wyprostować włosy, a także sprawia, że zaczynają one efektownie lśnić i ładnie się układają. Po terapii zakupiłam kosmetyki tej samej marki, dzięki temu efekt się wydłużył i każdego dnia jest zadowalający Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anabelka
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 617

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2021 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do włosów suchych polecam szampon w kostce miód i żuarawina od nich - https://eranatura.pl/miodowa-mydlarnia-kosmetyki-naturalne/ . Kostka szamponu jest bardzo wydajna i wystarczy na długo. Szampon ma naturalny skład więc nie obciąży w ogóle włosów a nie dość, że je wymyje dobrze, to też odżywi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina83
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 293

PostWysłany: Czw Maj 20, 2021 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olejki to dobre uzupełnienie pielęgnacji włosów, ale czasami to może nie wystarczyć. Po zimie włosy mogą być mocno zniszczone, dlatego może w takim wypadku warto pomyśleć o perce. Bardzo ładne widziałam na stronie https://peruki-sklep.pl/peruki-kielce .Są wykonane z naturalnych włosów, więc nikt nie zauważy zmiany. W ten sposób codziennie szybko można mieć ładną fryzurę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agniesia4
Stały bywalec


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 99

PostWysłany: Czw Maj 27, 2021 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście uwielbiam olejować włosy, są wtedy bardzo wygładzone, miękkie..idealne następnego dnia. Zazwyczaj używam tego olejku https://www.helfy.pl/pl/products/migdalowy-olejek-do-wlosow-vatika-989.html, bo widzę znaczącą poprawę w kondycji włosów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum