Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szpital Medfemina

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MniejszaNiz
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 516

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2021 10:26 am    Temat postu: Szpital Medfemina Odpowiedz z cytatem

Musicie wykonać zabieg ginekologiczny i szukacie specjalistów? Polecam szpital ginekologiczny Medfemina https://szpital.medfemina.pl/
Doświadczenie lekarze i miły personel zadbają o wasze zdrowie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia25
Ekspert na forum


Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 214

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To taki szpital typowo kobiecy, a mi jednak zależy na tym, żeby przebadać się odpowiednio i poszukać sposobu na to, żeby jednak moje zdrowie nie ucierpiało. Dlatego zastanawiam się, co powiecie na takie badanie jak holter ciśnieniowy Lublin ? Warto od czasu do czasu zrobić, nawet jeśli się nie ma z tym na razie problemów? Jak to widzicie, forumowicze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
isarnia
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 247

PostWysłany: Sro Maj 12, 2021 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o szpital ginekologiczny, to polecam Medicover, zdiagnozowali mi tam endometrioze i tam wlasnie mialam operacje. Maja bardzo dobry zespol specjalistów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1117

PostWysłany: Nie Mar 05, 2023 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie samo już badanie się jest bardzo ważną sprawą i ja jeszcze chcę powiedzieć, że także dość istotnym jest to abyśmy właśnie wiedzieć które przenośne EKG jest godne uwagi. Akurat ja jestem zdania, że świetnie sprawdza się to z firmy http://arytmiaserca.pl/produkt/kardia-mobile-6l/ więc polecam każdemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum