Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dobry masaż
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agnieszka30
Bywalec


Dołączył: 05 Lip 2020
Posty: 49

PostWysłany: Wto Mar 09, 2021 8:19 pm    Temat postu: dobry masaż Odpowiedz z cytatem

Zauważyłam ostatnio że jestem strasznie spięta a już szczególnie plecy i kark mam obolałe. Najwyższy czas, aby się odprężyć i chyba najlepszym wyborem będzie masaż tajski w Krakowie . Pozwoli mi to się wyciszyć i poprawi samopoczucie. Muszę zacząć korzystać regularnie, dzięki temu poprawię kondycję psychiczną i fizyczną. Korzystaliście może z takiego masażu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysłany: Wto Lis 15, 2022 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością masaż pozwala na ukojeniu bóli związanych z plecami. Nim się na niego zdecydujemy warto sprawdzić, czy ból z którym się zmagamy nie jest spowodowany jakimś schorzeniem. Sporo na temat schorzeń kręgosłupa można przeczytać tutaj: https://kregoslup.carolina.pl/schorzenia/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
schroeder.kiarra
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 15 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Lis 15, 2022 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiej kwoty zaczyna się dobre i profesjonalne masaże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 790

PostWysłany: Sob Lis 19, 2022 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masaże wam już nie pomagają lub musicie wesprzeć swoje zdrowie zabiegiem lub operacją, to koniecznie musicie przyjrzeć się ofercie CM Gamma, gdzie znajdziecie wszelakie szczegóły. Znajdziecie ich przy ul. Broniewskiego oraz ul. Bobrowiecka w Warszawie. Pod pierwszym adresem posiadają nawet własny szpital.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filmoteka
Ekspert na forum


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 196

PostWysłany: Wto Lis 22, 2022 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry masaż to nie wszystko bo potrzeba też zadbać o kondycję co przełoży się na zdrowy organizm. Na pewno przyda się oferta tej firmy https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy-i-obciazenia_Hantle-do-cwiczen-Ciezarki-Sztangielki-967.html gdzie zakupisz wszelkie urządzenia do ćwiczeń w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3759

PostWysłany: Pią Gru 09, 2022 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masaż to jeden z najstarszych zabiegów fizjoterapeutycznych. Jego dobroczynne działanie było znane już w czasach starożytnych. Pierwotnie był jednym z elementów obrządku religijnego. Był także wykorzystywany jako naturalna metoda lecznicza m.in. w starożytnych Indiach i Chinach. Wykonany profesjonalnie w gabinecie https://rehab-sopot.pl/masaz-leczniczy/ może zdziałać cuda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aluś
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 10 Paź 2022
Posty: 7

PostWysłany: Wto Gru 13, 2022 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie problemy ze stawami to koniecznie musicie sprawdzić mojego fizjoterapeutę - mgr Karola Filipa, którego serdecznie pozdrawiam. Pomógł mi z moją kostką, którą zapuściłem strasznie po skręceniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maximillia87
Czytający


Dołączył: 22 Mar 2023
Posty: 11
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 22, 2023 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o różne masaże lecznicze to takowymi zajmują się specjaliści - fizjoterapeuci. Takie masaże pomagają uśmierzyć różne dolegliwości bólowe. Poza tym fizjoterapeuci pomagają nam wzmocnić nasz układ mięśniowo-szkieletowy.
_________________
fizjoterapia w osteoporozie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasjuszMag
Stały bywalec


Dołączył: 30 Mar 2022
Posty: 100

PostWysłany: Sro Mar 22, 2023 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpręż się w normobarycznej kapsule tlenowej, gdzie wzmożone stężenie tlenu sprzyja relaksacji, poprawia samopoczucie oraz wspomaga procesy odnowy biologicznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fring
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 438

PostWysłany: Pon Maj 15, 2023 5:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto postawić również na masaż tantryczny, który jest szczególnie polecany osobom narażonym na spory stres każdego dnia. Dzięki niemu można znacząco poprawić swoje samopoczucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laron83
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 15 Maj 2023
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Maj 15, 2023 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam masaże! Czuję się po nich bardzo odprężony. Moim ulubionym masażem jest masaż gorącymi kamieniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
camylle.dare
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 18 Maj 2023
Posty: 4
Skąd: Limanowa

PostWysłany: Czw Maj 18, 2023 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie masaże polecacie, aby się zrelaksować po ciężkim dniu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
johnson.tamara
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 06 Cze 2023
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Cze 06, 2023 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym bardzo wybrać się na masaż, ale nigdy wcześniej nie byłam na takim zabiegu i nie wiem czym się kierować przy wyborze gabinetu. Czy możecie mi polecić jakieś sprawdzone miejsce?
_________________
voucher na masaż gdańsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madulka
Familijniak VIP


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 448

PostWysłany: Nie Lip 30, 2023 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masaż lomi lomi bydgoszcz to holistyczne podejście do leczenia, które może pomóc rozluźnić napięte mięśnie i poprawić krążenie. Ma uspokajający wpływ na ciało i umysł, pozwalając uwolnić się od napięcia i znaleźć poczucie wewnętrznego spokoju. Szczrze polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anabelka
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 617

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2023 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesują Was masaże lecznicze to tutaj https://www.safari-wellness.pl/nasze-uslugi/masaze/masaze-lecznicze/ możecie się zapoznać z różnymi. Masaże lecznicze to specjalistyczna forma masażu, która ma na celu poprawę zdrowia i złagodzenie różnych dolegliwości fizycznych. Masaże lecznicze mogą pomagać w łagodzeniu bólu mięśni i stawów, poprawie krążenia krwi, redukcji napięcia mięśniowego, zwiększeniu elastyczności tkanek, a także w rehabilitacji po urazach sportowych lub operacjach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum