Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy zamawiacie catering dietetyczny?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dajmond
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 300

PostWysłany: Sob Gru 12, 2020 5:58 pm    Temat postu: Czy zamawiacie catering dietetyczny? Odpowiedz z cytatem

Czy zamawiacie może catering dietetyczny? jakie macie opinie i doświadczenia? co możecie polecić jeśli chodzi o zdrową dietę i smaczne posiłki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
isarnia
Familijniak VIP


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 257

PostWysłany: Pon Gru 14, 2020 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja przyznam, że od jakiegoś czasu sobie zamawiam. nie mam czasu na gotowanie, większość dnia spędzam na pracy więc dla mnie taka dieta pudełkowa to najlepsza opcja Smile https://supermenu.com.pl/ tutaj maja pyszne jedzonko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abby
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Gru 2020
Posty: 503

PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie, ale mam taki plan. Najpierw jednak wejdę na jakiś dobry kalkulator bmi i sobie sprawdzę, jak prezentuje się moja masa i ile mam nadwagi. Wtedy na podstawie tego firma cateringowa dopasuje do mnie odpowiednią dietę. Warto sobie policzyć bmi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella93
Stały bywalec


Dołączył: 19 Paź 2018
Posty: 126

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie ja jeszcze nad tym nie myślałam, ale może i to jest dobry sposób na to, żebym na przykład się odchudziła. Tutaj https://afterfit-catering.pl/opole wiem, że są fajne przepisy, bo już mi koleżanki kilka razy to polecały. Dlatego będę musiała się zastanowić właśnie nad takim wyborem. Co mówicie? Jeśli coś na temat tego cateringu już wiecie, ja poproszę o opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zuzanna
Stały bywalec


Dołączył: 20 Lut 2020
Posty: 66

PostWysłany: Sob Gru 26, 2020 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że zamawiam i to najlepszy! Smile Warszawski wikt dieta paleo czyli najzdrowsza https://warszawskiwikt.pl/. Działają w Warszawie i okolicach jako jedyni mają tak dobre paleo bardzo polecam Wink wiele firm nawet nie ma go w ofercie a co dopiero dobry Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alaiza
Stały bywalec


Dołączył: 17 Cze 2020
Posty: 62

PostWysłany: Pon Sty 11, 2021 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem zdania, że dieta pudełkowa to świetny krok w walce o zdrowie Smile Jeśli nie wiecie jaki catering wybrać dla siebie, to możliwe że ta strona https://cateromarket.pl/catering-dietetyczny/gdansk was zainteresuje Smile Znajdziecie tutaj porównanie wszystkich firm cateringowych z okolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szkolna
Stały bywalec


Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 120

PostWysłany: Sro Sty 13, 2021 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z usług Fitcat https://fitcat.pl/ i mam pozytywne odczucia. Dieta Fit jest smaczna, przystępna cenowo i dla mnie tak dopasowana, że nie czuję sytości ale tez i nie odczuwam głodu. Mam możliwość wyboru czy chcę mieć dostawy wszystkie dni w tygodniu czy tylko 5 jak również czy w ofercie chce mieć wszystkie posiłki czy z któregoś chcę zrezygnować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milunia
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 411

PostWysłany: Sro Sty 27, 2021 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem warto postawić na dietę pudełkową. Taka dieta jest naprawdę zdrowa. Ale czy wiecie przykładowo jak radzić sobie podczas biegunki? Jak wtedy zadbać o potrzeby swojego organizmu? Tutaj https://dietly.pl/blog/biegunka-wskazowki-co-jesc dowiecie się wszystkiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tamarilla
Czytający


Dołączył: 22 Lis 2020
Posty: 9

PostWysłany: Czw Lut 25, 2021 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważam, że dieta pudełkowa to fantastyczne rozwiązanie naszych problemów ze zdrowym odżywianiem. Uwielbiam korzystać z usług cateringów, ostatnio bardzo spodobała mi się dieta pudełkowa pod program. To fajne rozwiązanie zapewniające organizmowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze. dodaje mi energii i świetnie na niej się czuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenbye
Stały bywalec


Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 103

PostWysłany: Pią Lut 26, 2021 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można dzisiaj korzystać z diety pudełkowej link i właśnie dzięki temu pozbywać się kilogramów. Firma oferuje różne pakiety posiłków, więc uda się je dopasować do swoich potrzeb ale i stanu zdrowia. Taka opcja jest bardzo wygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
missa
Ekspert na forum


Dołączył: 08 Cze 2019
Posty: 201

PostWysłany: Nie Mar 28, 2021 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie, ale zamierzam. Wstępne rozeznanie już zrobiłam i chcę wybrać catering dietetyczny https://loveatcatering.pl/dieta-wegetarianska - dieta wegetariańska pudełkowa . Zależy mi na diecie wegetariańskiej, urozmaiconych i zdrowych posiłkach. Działają w Warszawie, Krakowie, Łodzi i jeszcze innych miastach. Mają super opinie, że ich posiłki są zdrowe i smaczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zloteserce
Stały bywalec


Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 67

PostWysłany: Sro Mar 31, 2021 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mogę zamawiać cateringu dietetycznego, bo muszę trzymać się specyficznej diety, a taka dieta pudełkowa byłaby nie na moją kieszeń niestety. Jednak mam wielu znajomych, którzy z takiej diety korzystają i chwalą ją sobie bardzo. Nawet znam kilka osób, które biorę dietę pod hashimoto. Ja z kolei nie biorę tej diety ze względu na kamicę nerkową i trzymam się tych zasad https://www.dbajonerki.pl/schorzenia-nerek/profilaktyka-kamicy-nerkowej a przede wszystkim zwiększyłam aktywność fizyczną. Ważne jest też dbanie o odpowiednie nawodnienie, bo niedobór wody niestety sprzyja tworzeniu się kamieni. Wiem jednak, że dużo osób sobie chwali te diety pudełkowe, kiedy chce schudnąć bo ma wyliczoną ilość kalorii i nie trzeba tego pilnować samemu. Minusem jest to, że gdy ma się ochotę na coś konkretnego to nie zje się tego, bo inaczej jedzenie zamówione się zmarnuje, a zamówić też u formy się nie da, bo mają określone menu. No, ale co poradzić za koszt pięknej sylwetki i zdrowego ciała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anastazja
Bywalec


Dołączył: 27 Sie 2020
Posty: 39

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2021 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach firmy,oferujące catering dietetyczny oferują na prawdę spory wybór.Z roku na rok coraz więcej ludzi z takiej opcji korzysta,dlatego też w ofercie firmy DietLove widnieje dieta cukrzycowa pudełkowa,dieta specjalnie dobrana dla sportowców,wegan, a nawet dzieci,które jak wiadomo,są grupą społeczną najbardziej i najszybciej przybierającą na wadze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina83
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 299

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2021 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diety pudełkowe są teraz bardzo popularne. Ale nie każdy z tych diet ma taką samą jakość. Dlatego trzeba wybierać mądrze i z głową. Ja od siebie mogę zaproponować catering z OptimalBox. Tu https://optimalbox.pl/ jest ich strona i szczegółowa oferta. Diety mają bardzo różne i z łatwością można znaleźć coś dla siebie. Dobrej jakości produkty, świeże, przygotowywane na bieżąco - to gwarancja smacznego, codziennego menu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ganaska
Stały bywalec


Dołączył: 02 Gru 2018
Posty: 113

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2021 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś zamawiałam, ale doszłam do wniosku że to strata pieniędzy, sama doszłam do tego jak powinnam się odżywiać by schudnąć. Warto też zastanowic sie czy czy ksylitol jest zdrowy zamiast cukru, bo moja znajoma tylko ksylitol uzywa i mi własnie poleciła też, że jest zdrowszy bo ma mniej kalorii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum