Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem z wagą
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
parch
Familijniak VIP

PostWysłany: Czw Gru 31, 2020 1:53 pm    Temat postu: Problem z wagą Odpowiedz z cytatem

Mam sporo nadprogramowych kilogramów i żadnego pomysłu jak sobie z tym poradzić. Widzę, że jem ciągle więcej i więcej, na wagę boję się wchodzić. Zero siły na sport. Co robić? diety nie mogę utrzymać, brak silnej woli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Nie Lip 25, 2021 4:31 am    Temat postu: Może Cię zaciekawi... Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pat D.
Czytający

PostWysłany: Wto Sty 05, 2021 12:22 pm    Temat postu: Zdrowa dieta Odpowiedz z cytatem

Świetnym sposobem na szybki powrót do formy i zdrowie na długi czas jest wprowadzenie na stałe do swojej diety kaszy. Quinoa na przykład zaliczana jest do grupy Superfood, ponieważ łączy w sobie właściwości prozdrowotne i wyjątkowy smak. Quinoa jest sycąca z powodzeniem zastępuje makaron i ziemniaki: https://melvit.pl/quinoa-150-g/ Można ją wykorzystać jako składnik sałatek, koktajli, zup, farszów. Po zjedzeniu dania zwierającego komosę ryżową, przez dłuży czas poziom cukru w krwi pozostaje na tym samym poziomie, dzięki czemu organizm nie odczuwa potrzeby podjadania między posiłkami.
Powrót do góry
niko32
Stały bywalec

PostWysłany: Pią Sty 15, 2021 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak waga jest dość wysoka to nie radzę zaczynać odchudzania od jakiś intensywnych ćwiczeń, najlepiej pomalutku przyzwyczajać się do wysiłku, moja koleżanka zbyt szybko zaczęła i miała dość poważną kontuzje, wykonała usg ścięgna Achillesa w przychodni Multimed gdzie pracują profesjonalni i doświadczeni lekarze i mają bardzo dobry sprzęt. Okazało się, że ma zerwane i musi chodzić przez jakiś czas w usztywniaczu…
Powrót do góry
julamazurek
Bywalec

PostWysłany: Wto Sty 19, 2021 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

deficyt kaloryczny to klucz do sukcesu. Przejdź się do dietetyka i niech ci ułoży jadłospis, a zobaczysz ze kilogramy same polecą w dół Smile
Powrót do góry
Violla
Ekspert na forum

PostWysłany: Sro Sty 20, 2021 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam właśnie problem z wagą i też koncentracją. Pracuje jako programistka i nie spodziewałam się, że odpowiednia dieta będzie również dla mnie ważnym aspektem. Po prostu, jakoś na to co jem nie zwracałam jakoś szczególnej uwagi. Ostatnio jednak znalazłam artykuł https://dietly.pl/blog/dieta-dla-programisty , który mi wszystko uzmysłowił.
Powrót do góry
eleonora20
Nowy klikacz na forum

PostWysłany: Czw Sty 21, 2021 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może zacznij zdrowo jeść. Możesz te ograniczyć wielkość posiłków lub zacząć biegać lub korzystać z siłowni pod chmurką. Zdrowe potrawy przygotujesz w kociołku żeliwnym. My mamy taki: https://grillomaniak.pl/pl/5-kociolki-zeliwne Mówią, że potrawy przygotowane na powietrzu w kociołku są bardzo zdrowe i oczywiście smaczne.
Powrót do góry
koziolek99
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Sty 25, 2021 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żyjemy w takich czasach, gdzie człowiek oceniany jest po wyglądzie oraz wadze. Osoby z nadwagą są często poniżane co powoduje straszne problemy psychiczne. Wiem co mówię, bo sama przez to przechodziłam. Dlatego odchudzajcie się zdrowo i nie potępiajcie osób, które mają trochę kg za dużo. Gdybym nie otrzymała pomocy ze strony kliniki https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ to nawet nie chcę wiedzieć, co by się ze mną działo.
Powrót do góry
staszekk
Familijniak VIP

PostWysłany: Wto Sty 26, 2021 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie podajesz jakie masz BMI, ile tych kilogramów jest. Na pewno dodając kalorii stale tylko pogarszasz sytuację... Sport przy otyłości nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, stawy, serce i tak są już mocno obciążone. Najlepiej zacząć od spacerów. Wizyta u dietetyka? Koniecznie. Poczytaj też może o chirurgicznych metodach leczenia otyłości na https://www.szpitalnaklinach.pl/klo/ . Taka moja luźna porada, konsultacja z dobrym specjalistą nie zaszkodzi. W końcu gra się toczy o Twoje zdrowie.
Powrót do góry
Fring
Ekspert na forum

PostWysłany: Pią Lut 12, 2021 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z nadwagą radzić sobie można na różne sposoby. Na pewno skuteczna będzie tutaj jakaś dieta, ale też zestaw ćwiczeń, czy najprostsza aktywność fizyczna w postaci codziennych spacerów. Warto też dowiedzieć się, czym jest medycyna stylu życia i wprowadzić do życia zasady, które byłyby w stanie odmienić je na lepsze. Smile
Powrót do góry
komedyjka
Stały bywalec

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli mamy nadwage i problem jest na tyle powazny, ze nie dajemy rady sami zrzucic tych kilku kilogramow, to mysle, ze warto wybrac sie do specjalisty, znam fajna klinike leczenia otylosci https://odchudzanie.medicover.pl/ bardzi indywidualne podejscie do pacjentów i dokladna diagnostyka pozwalaja na ocenienie jakie są przyczyny otylosci
Powrót do góry
szocikniebieski
Czytający

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma online porad?
________
Sklep https://www.alpinus.eu z odzieżą damską oraz męską.

Ostatnio zmieniony przez szocikniebieski dnia Wto Mar 09, 2021 3:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Wiola91
Bywalec

PostWysłany: Wto Mar 02, 2021 2:01 pm    Temat postu: Odchudzanie Odpowiedz z cytatem

To prawda, sposobów na odchudzanie jest wiele. U mnie odpowiednie nawadnianie + dieta i aktywność fizyczna pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów Smile Bardzo smakuje mi zielona kawa w postaci tabletek z 2BeSlim: https://www.2beslim.pl/beslim/be-slim-zielona-kawa, która też wspomaga odchudzanie i spalanie tkanki tłuszczowej.
Powrót do góry
agnieszka30
Bywalec

PostWysłany: Czw Mar 04, 2021 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najgorzej jest się zabrać za odchudzanie, bo jak już się zacznie to pomału idzie. Sama zainwestowałam w zakup BlazePod Nowy wymiar treningu i widać już wymierne efekty, oczywiście w połączeniu z dietą Very Happy.
Powrót do góry
komina
Stały bywalec

PostWysłany: Czw Kwi 01, 2021 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz wziąć się za siebie zanim nie będzie za późno i Twój organizm na prawdę będzie w złym stanie. Poczytaj sobie na https://iochota.pl/artykul/zdrowa-dieta-pudelkowa/1156605 fajny artykuł o diecie pudełkowej, którą możesz sobie przygotowywać sama w domu. Kup tylko dobre pojemniki próżniowe i na kilka dni przygotuj dania. Super sprawa.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Lip 25, 2021 4:31 am    Temat postu: Może Cię zaciekawi... Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bachman
Bywalec

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2021 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proces odchudzania oraz samej diety trzeba wspomagać zdrowymi produktami, tymi jak najmniej przetworzonymi, które na pewno znajdziesz u nich w sklepie https://sferazdrowia24.pl warto zajrzeć.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: