Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

garnier czysta skóra tonik

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jisabel
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 17 Kwi 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pią Sie 04, 2017 3:56 pm    Temat postu: garnier czysta skóra tonik Odpowiedz z cytatem

Czym myć twarz w szczególności przy cerze tłustej? Mydło odpada bo za bardzo wysusza. Mleczko jeszcze pogarsza sprawę :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Materna
Czytający


Dołączył: 11 Maj 2017
Posty: 11
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Sie 06, 2017 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mydło i mleczko odpada to może tonik będzie lepszy? Koleżanka chwali sobie ten garnier czysta skóra tonik i myslę, że powinien być dla Ciebie idealny ponieważ masz te same problemy z cerą co ona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaatii
Czytający


Dołączył: 01 Wrz 2019
Posty: 15

PostWysłany: Sob Gru 21, 2019 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie mam zdania... Ja wolę polskich producentów i np używam żelu micelarnego do mycia twarzy z serii fresk juice od Bielendy. Bardzo dobrze oczyszcza a przede wszystkim fajnie nawilża Smile. Ten z pomarańczą jest najlepszy <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komedyjka
Stały bywalec


Dołączył: 16 Sty 2020
Posty: 149

PostWysłany: Pon Mar 02, 2020 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moze warto byloby zaczac uzywac szczoteczki sonicznej? bardzo fajnie sprawdza sie do oczyszczania twarzy, ja uzywam dermofuture juz jakis czas i z czystym sumieniem moge polecic, do tego delikatny masaz ktory pobudza naczynia krwionosne i skora wyglada na sprezysta i wygladzona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fatimka2
Stały bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 80

PostWysłany: Nie Mar 22, 2020 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem taka domowa pielęgnacja to podstawa ale też chodzę na takie zabiegi - https://klinikamiracki.pl/hydrafacial/ dzięki nim skóra jest odzywiona, oczyszczona i lepiej chłonie kosmetyki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marrly
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Lut 2018
Posty: 525

PostWysłany: Wto Sie 18, 2020 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej płynu micelarnego używam. Teraz mam bardzo fajny z Biotanical clays z Bielendy Smile dobry skład, fajnie koi i nawilża a do tego jest bardzo wydajny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum