Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kurzajka na twarzy!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
motylemjestem
Ekspert na forum


Dołączył: 01 Sty 2015
Posty: 216

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 6:47 pm    Temat postu: Kurzajka na twarzy!!! Odpowiedz z cytatem

Ktoś z was miał może taki przypadek, że kurzajka pojawiła mu się w takim miejscu? Myślałam, że to wychodzi tylko na dłoniach i stopach...
Sprawdzałam już tutaj jak można usuwać kurzajki na twarzy.
Ogólnie jest na to kilka sposobów, ale chciałabym wcześniej poznać też wasze opinie i rady.
Zwłaszcza jeśli ktoś miał podobny problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi
Bywalec


Dołączył: 21 Paź 2016
Posty: 23

PostWysłany: Wto Paź 25, 2016 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba nie kurzajki
Kurzajki podobno są tylko na stopach i dłoniach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaja
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 6

PostWysłany: Pią Lis 25, 2016 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej iść do lekarza, ja tylko widziałam kurzajki na palcach u rąk
_________________
Jak urządzić dom z pomysłem. Sprawdź na http://polskidom.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martyna88
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 25 Paź 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pią Paź 25, 2019 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najprostszym i najszybszym sposobem jest usuwanie kurzajek laserem https://dermestetic.pl/zabiegi/usuwanie-brodawek-kurzajek . Co prawda w miejscu pozostaje mała rana, al eto i tak dużo lepszy sposób niż jakieś wymrażanie czy wypalanie. Do tego rana goi się szybko. Tylko może najpierw warto byś poszła do dermatologa, który oceni czy to na prawdę kurzajka, czy może jakaś inna brodawka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1069

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jeżeli z waszym zdrowiem jest coś nie tak, to powinniście udać się do lekarza, a później wykonać morfologie krwi. Takie podstawowe badania, a jest w stanie wiele stwierdzić i powiedzieć nam o funkcjonowaniu naszego organizmu. Tak samo, gdy chodzi o psychiatra To lekarz jak każdy inny i nie ma sie czego wstydzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lora
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 29 Paź 2019
Posty: 6
Skąd: KOŁOBRZEG

PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na twoim miejscu poszłabym do dermatologa. Nie ruszałabym nic na własną rękę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
isarnia
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 247

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam wybrac sie do kliniki Dermed w Krakowie, tam usuwaja rozne takie zmiany na skorze oczywiscie po wczesniejszej konsultacji Smile maja swietnych lekarzy,sama sprawdzilam na sobie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zloteserce
Stały bywalec


Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 67

PostWysłany: Pią Mar 27, 2020 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurzajki mogą się przydarzyć każdemu, nie ma czemu się dziwić. Trzeba tylko mieć sprawdzone rozwiązanie tego problemu. Sama kiedyś takiego nie miałam, na szczęście się to zmieniło. Jak to wszystko było? Już mówię po kolei. Przytrafił mi się taki problem i zaczęłam się zastanawiać co mogę z nim zrobić. Zaczęłam szukać w internecie. Zauważyła to moja przyjaciółka i powiedziała, że ma sprawdzone rozwiązanie na taką okoliczność. Pytam co to takiego, a ona mi odpowiada, że to https://www.help4skin.pl/produkty/szybko-i-skutecznie-usuwa-brodawki-i-kurzajki . Poczytałam jeszcze trochę i myślę sobie, a co mi tam kupię i sprawdzę. Okazało się to być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Tego dokładnie mi było trzeba. Swoje spostrzeżenia opowiedziałam przyjaciółce. Ona odpowiedziała jak zwykle, a nie mówiłam! No cóż miała rację, to trzeba jej przyznać. Wracając jednak do meritum, jeżeli masz taki problem to myślę, że warto sprawdzić. Podpowiem Ci, że na ich stronie internetowej znajdziesz dużo więcej ciekawych informacji, które mogą okazać się dla Ciebie przydatne. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum