Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podróże jesienne - lubicie?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Podróże małe i duże
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mamma
Site Admin


Dołączył: 20 Sie 2014
Posty: 41

PostWysłany: Czw Sie 21, 2014 6:57 pm    Temat postu: Podróże jesienne - lubicie? Odpowiedz z cytatem

Lubicie podróże jesienną porą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lynette
Ekspert na forum


Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 158
Skąd: Kraina Trufli:)

PostWysłany: Sob Sie 30, 2014 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesienią to w sumie najbardziej lubie wypady do lasu, na grzybki i na spacerki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilia
Bywalec


Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 33

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2016 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię. Ostatnio byłam jesienią w Dubaju, świetnie miejsce. Trochę zabrakło mi kasy na ten wyjazd ale skorzystałam z http://www.centrumpozyczek24.pl/ i wzięłam chwilówkę. Cieszę się bo pożyczkę szybko spłaciłam, a wakacje niezapomniane Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annapurna
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne! Jesień to moja ulubiona pora na wędrówki po górach. Nie jest już tak upalnie a jednak dalej przyjemnie grzeje słoneczko Smile
_________________
Wyprawy górskie w najdalsze zakątki świata - Adventure24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sisi8
Stały bywalec


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 81

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam morze każdej porze roku . Zerknij sobie tutaj https://polskazachwyca.pl/oferty/jesienny-urlop-nad-morzem-neptuno-resort-spa-juz-249-zl-wyzywieniem/ Morze jesienią jest śliczne , uwielbiam tam odpoczywać. Znalazłam na tym portalu wiele bardzo fajnych ofert godnych uwagi , może i Was coś zainteresuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fring
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 438

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Morze rzeczywiście jest dobrym kierunkiem, ale w przypadku Bałtyku raczej mało kto zgodzi się ze stwierdzeniem, że dobrą porą na jego odwiedzenie jest np. zima. Raczej niewiele można o takiej porze nad polskim morzem robić. Teraz mamy jesień, która robi się z dnia na dzień coraz chłodniejsza, więc ja proponowałbym wyjazd poza granice naszego kraju – szczególnie jeśli nie miał ktoś okazji odwiedzić choćby Włoch, Hiszpanii, czy Portugalii. Ja planuję powoli wyjazd właśnie do któregoś z tych miejsc i sama podróż wcale drogo nie wychodzi. Postawię raczej na kolej ze względu na wygodę (za biletami rozglądałem się już na http://europodroze.pl/ - ceny nawet ok). Sama podróż do takiej Hiszpanii mija podobno naprawdę całkiem szybko więc mam nadzieję, że dzieci nie będą robiły problemu, bo akurat mamy zamiar zabrać je ze sobą. Polska też jest dobrym wyborem jeśli chodzi po jesienne podróże, jednak zamiast morza, wolałbym postawić na górskie rejony. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
famka8
Familijniak VIP


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 364

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podróże każdą porą roku są fajne i nawet jak nie w sezonie jedziemy to i lepiej. Tu https://www.bezkresy.pl/wycieczki/wycieczki-na-ukraine/ znajdziemy wycieczkę na Ukrainę. Można zwiedzić inny kraj i poznać zwyczaje, kulturę. Można się wybrać na taką wyprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
famek
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 15 Cze 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sob Cze 15, 2019 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od pogody. W zeszłym roku październik był piękny, dlatego też wtedy wybraliśmy się na wycieczkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karolinaiwanska
Ekspert na forum


Dołączył: 27 Sie 2019
Posty: 176

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Latem mamy sezon,więc szansa dostania urlopu jest u nas mało realna. W tym roku na wakacje jedziemy jesienią i lecimy do Iranu Wink Tam temperatura będzie już odpowiednio niska Wink Do tego to całkiem fajne miejsce. I nie wierzcie temu co mówią w TV. Znam ludzi którzy tam bywają. jedziemy ze Zbigniewem Mielczarkiem (super gość!) i Wytwórnia Wypraw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blondia
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 279

PostWysłany: Nie Paź 13, 2019 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde lubię, nawet te jesienne. W tym roku jednak chyba nigdzie nie uda nam się niestety wybrać. Podczas takich podróży bardzo ważny będzie kierunek, który wybierzecie. Wiadomo, że jesienią już raczej bywa zimno, szczególnie w Europie. Może zdecydujecie się na podróż do Niemiec? Zwiedzenie większych miast jak Monachium, przede wszystkim Berlin to też fajny pomysł na wycieczkę. Tu portal Esky https://www.esky.pl/tanie-loty/0/0/co/de/niemcy może wam pomóc w zaplanowaniu takich własnie wakacji. Zajrzyjcie tu po okazyjne loty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin_1985
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 03 Cze 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesienne podróże są najlepsze. W cieplejsze okolice, gdy w Polsce jest już chłodniej. Tak wyrwaliśmy we wrześniu jeszcze trochę lata podczas czarteru katamaranu na Majorce.
A teraz jeszcze planujemy wypad do Giżycka. Nic nie przebije złotej polskiej jesieni na Mazurach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie lubię podróżować bez względu na porę roku. Jednak w te chłodniejsze dni robię to chętniej Wink Jeśli szukasz inspiracji na jesienną wyprawę to polecam Ci Ogród Różany w Szczecinie. Moim zdaniem najlepiej jest tam pojechać wczesną jesienią, ale czasami i później można spotkać pięknie rozwinięte róże. Na pewno to zapewni Wam niezapomniane wrażenia, bo ogród jest piękny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maki
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 07 Lis 2019
Posty: 5
Skąd: Opatów

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię polską jesień i wycieczki do lasu czy w góry oczywiście kiedy nie pada deszcz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trenos
Ekspert na forum


Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 224

PostWysłany: Wto Gru 03, 2019 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak najbardziej lubię wybrać się gdzieś, czy to w okresie jesiennym czy też zimowym. Ostatnio byłem w Podlesicach - mają tam Zajazd Jurajski, w którym warto się zatrzymać na parę dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
n-pack
Czytający


Dołączył: 10 Mar 2020
Posty: 16

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 2:16 pm    Temat postu: Hiszpania nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Jeśli pragniesz cały rok wygrzewać się w słońcu i zamieszkać w malowniczej Hiszpanii, to polecam Ci serwis intudom.pl który pomoże Ci znaleźć odpowiednią dla Ciebie nieruchomość. Wink [/url]
_________________
papierowy plaster miodu, wypełnienia z plastra miodu, tekturowy plaster miodu, kątowniki tekturowe, papier bobiny, palety plaster miodu, przekładki tekturowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Podróże małe i duże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum