Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ile zwykle czekacie w kolejkach do specjalistów?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Lekarze, szpitale, służba zdrowia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lynette
Ekspert na forum


Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 158
Skąd: Kraina Trufli:)

PostWysłany: Sob Sie 30, 2014 7:57 pm    Temat postu: Ile zwykle czekacie w kolejkach do specjalistów? Odpowiedz z cytatem

Ile zwykle czekacie w kolejkach do specjalistów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dorotha
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 595

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo różnie. Od natychmiast do 6 miesięcy. Najszybciej udaje mi się umówić psychologa https://www.konsultexpert.pl/psychology Wizyta przez internet, bardzo wygodna i może być anonimowa. Wiem, ze wiele osob nie idzie do psychologa przez wzgląd na wstyd. Tutaj nie trzeba się wstydzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anabelka
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 617

PostWysłany: Sro Sty 02, 2019 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie czekam długo w kolejkach po prostu chodzę prywatnie. Żeby czekać w kolejkach to trzeba mieć zdrowie Wink Ja ostatnio tutaj https://www.fitmedica.pl/usg-warszawa/usg-tarczycy/ robiłam USG tarczycy. Mam problemy, leczę się u endokrynologa wiec i USG tarczycy musze wykonywać regularnie co jakiś czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
missa
Ekspert na forum


Dołączył: 08 Cze 2019
Posty: 201

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostać się na wizytę do specjalisty, czy potem jeśli jakieś konkretne badania potrzebne to żeby w krótkim czasie to zrobić wręcz graniczy z cudem. Ja dla mamy badanie https://www.affidea.pl/diagnostyka/dla-pacjent%C3%B3w/kolonoskopia-wirtualna/ znalazłam w Affidea. Tu jeszcze metoda badania tej kolonoskopii jest nowoczesna. Już wszystko wiem co i jak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenbye
Stały bywalec


Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 103

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety jak dzieje się coś poważniejszego ze zdrowiem to jest konieczna konsultacja z lekarzem i warto się zdobyć na to, by poszukać dobrej metody leczenia i specjalisty. Tu https://futuramedica.pl/dr-optimus-biorezonance/ czytałam o biorezonansie, który usuwa boreliozę. Zawsze warto o tym wiedzieć, bo ta choroba atakuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
isarnia
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 247

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a prywatnie? czy na nfz? bo ja przyznam szczerze ze jesli chodzi o panstwowa opieke zdrowotna to kiepsko... za to ostatnio mialam planowany zabieg laserowej korekcji wzroku w szpitalu medicover i musze przyznac, ze szybciutko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
plakowski90
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 25 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwykle około rok, ale to zalezy jaki specjalista czasem uda sie szybciej w roznych przychodniach.

________________
orgazm w zastrzyku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
plakowski90
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 25 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwykle około rok, ale to zalezy jaki specjalista czasem uda sie szybciej w roznych przychodniach.

________________
orgazm w zastrzyku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1069

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też staram się dbać o moje zdrowie jak tylko potrafię. W wolnych chwilach czytam poradniki o zdrowiu i różne blogi. Ostatnio trafiłam na tę stronę lekarzebezkolejki/ i szczerze wam mogę polecić. Dowiedziałam się sporo o różnych chorobach np. paradontoza, które niestety bardzo często mi towarzyszą. Teraz wiem jak powinnam postępować przy takich dolegliwościach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cyntia
Czytający


Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 16
Skąd: Tyczyn

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko powiedzieć. To zależy do jakiego specjalisty idziesz. Do okulisty w niewiele mniej niż rok, do innych to chyba więcej niż rok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
missa
Ekspert na forum


Dołączył: 08 Cze 2019
Posty: 201

PostWysłany: Wto Lis 26, 2019 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście nie należy generalizować, ale w większości zdecydowanie za długo. A przecież jeśli coś dolega, to taka wizyta jest od razu potrzebna. Nie mówiąc już w dalszej kolejności o badaniach. Dlatego oferta https://cmp.med.pl/ wydaje mi się bardzo korzystna, tym bardziej że jest bardzo kompleksowa. Sama zamierzam wykupić u nich pakiet medyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anulka30
Bywalec


Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 34

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem bardzo długo się czeka na taką wizytę specjalistyczną, dlatego warto pomyśleć o jakimś innym rozwiązaniu. Mnie jak kolano bolało to jednak musiałam najpierw kupić coś na kolano a potem lekarz. Znalazłam świetne propozycje na https://rehastore.net/pl/39-kolano . Mają tam dobre sprzęty i przydatne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
funky
Czytający


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 13

PostWysłany: Nie Gru 01, 2019 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Białymstoku polecam gabinety Arciszewskich link, gdzie na wizytę nie musisz czekać długo. TO bardzo ważna, ze względu na potrzebę w wielu przypadkach, szybkiej i rzetelnej diagnozy, by w porę reagować na ewentualne nieprawidłowości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fring
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 439

PostWysłany: Pią Gru 06, 2019 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na ogół nie czekam długo, ale to głównie dlatego, że korzystam raczej z prywatnej opieki medycznej. W jej przypadku kontakt z wyspecjalizowanymi lekarzami jest znacznie ułatwiony. Jedną z placówek jakie mogę Wam tutaj polecić jest przychodnia Śliwa. Jej oferta jest całkiem bogata, o czym przekonać się możecie odwiedzając https://www.przychodniaspecjalistyczna.com.pl/. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malvinka
Bywalec


Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 28

PostWysłany: Sob Gru 14, 2019 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często trzeba tu nastać się w kolejkach, poczekać po kilka miesięcy, a nawet i czasem lat! To jest przecież paranoja. Dlatego też wiele osób decyduje się na leczenie prywatne, jeżeli chodzi o nasze zdrowie to oczywiście czas odgrywa tu bardzo ważną rolę. Zerknijcie sobie na stronkę https://esklep.brandvital.eu/signia-intuis-3-m,3,416,3707 jeżeli decydujecie się na domową rehabilitacje, potrzebujecie urządzeń, akcesoriów medycznych do tego żeby normalnie, codzienne funkcjonować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Lekarze, szpitale, służba zdrowia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum