Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Walizka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alicjast
Stały bywalec


Dołączył: 29 Sie 2019
Posty: 96

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 4:15 pm    Temat postu: Walizka Odpowiedz z cytatem

Hej. Zastanawiam sie nad kupnem nowej walizki z racji tego ze stara juz sie do niczego nie nadaje. Myslalam o takiej Walizki Co sadzicie? przyda sie? Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniel36Wilk12
Bywalec


Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 39

PostWysłany: Pon Lip 20, 2020 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planuję wybrać się na wakacje wiem, ze sytuacja nie sprzyja podróżowania a wręcz jest zabroniona. Moje wakacje zagraniczne nie dojdą do skutku dlatego znalazłam bardzo fajna ofertę jak ta hotel Radom https://hotelwradomiu.pl Co sądzicie warto pojechać. Blisko miasta ale nie za blisko, duży teren i atrakcyjne ceny. Wygląda bardzo fajnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
abby
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Gru 2020
Posty: 493

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że poszukujecie dla siebie dobrej walizki podróżnej... No powiem wam, że ostatnio moim oczom ujawniły się przepiękne walizki na stronie https://sklep.solier.pl/pol_m_Walizki-podrozne-779.html i jestem skłonna nawet już jedną sobie kupić. Przede wszystkim zachwyciła mnie ich kolorystyka, ale też i trwałość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomekpio
Stały bywalec


Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 98

PostWysłany: Pią Paź 28, 2022 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed wakacjami zrobiłem zamówienie z https://www.mojawalizka.pl/ na trzy walizki dla całej rodziny. Sprawdziły się doskonale podczas 2-tygodniowej podróży. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fafik
Familijniak VIP


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 629

PostWysłany: Pią Gru 16, 2022 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybieram się w podróż z moją rodziną na święta i nie ukrywam, że potrzebne były mi porządne walizki dla dzieci. Pytałam moich koleżanek gdzie najlepiej dokonać tego typu zakupów i wszyscy polecili mi sklep wittchen.com Dajcie znać, co wy uważacie o tym miejscu I czy faktycznie warto zamówić tam tego typu produkty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum