Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przychodnia specjalistyczna w Olsztynie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Lekarze, szpitale, służba zdrowia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kurka
Stały bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2016
Posty: 74

PostWysłany: Nie Maj 01, 2016 8:54 pm    Temat postu: Przychodnia specjalistyczna w Olsztynie? Odpowiedz z cytatem

Ktoś może jest stamtąd i podpowie czy w Olsztynie jest przychodnia specjalistyczna na NFZ? Głównie chodzi mi o chirurga i zeby terminy były w miarę krótkie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Domenica
Stały bywalec


Dołączył: 23 Sie 2014
Posty: 57

PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź ten namiar:
przychodnia w Olsztynie, w Centrum Polkard
Z tego co ostatnio czytałam, to mimo że to jest prywatna przychodnia, to kontrakt z NFZ mają, więc warto sprawdzić.
A jak zadzwonisz to już telefoniczni eo wszystko się sama wypytasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PonyLittle
Bywalec


Dołączył: 01 Lip 2020
Posty: 25

PostWysłany: Czw Lip 15, 2021 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety jeśli chodzi o to miasto to zbytnio nie pomogę. Ale myślę, że jak poszukasz takich informacji w internecie to na pewno uda Ci się coś znaleźć. Bo ja sama przekonałam się, że czasami lepiej jest iść do prywatnego lekarza. Dlatego też jak dowiedziałam się o tym prywatnym centrum medycznym https://polmed.pl/ to od razu się do nich udałam. Bo jak człowiekowi coś dolega to chce pomocy już teraz a nie za pół roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zwariowanafamilia
Bywalec


Dołączył: 06 Gru 2020
Posty: 39

PostWysłany: Sro Gru 29, 2021 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Olsztynie niestety nie polecę żadnej przychodni, ponieważ nie korzystam tam z pomocy lekarskiej. Niemniej polecam diagnostykę w Jeleniej Górze. Miejsce, które często odwiedzam i jestem bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hart
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Cze 2019
Posty: 257

PostWysłany: Wto Sty 04, 2022 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest łatwo trafić na dobrego specjalistę i ja coś o tym wiem. Niemniej jednak chcę powiedzieć, że niektóre rzeczy możemy sami sobie robić, jak na przykład oczyszczanie zatok. Wiem, że w sieci napisano nie raz, ale też i pokazano, jak wyczyścić zatoki czołowe , jak i te przynosowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Lekarze, szpitale, służba zdrowia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum