Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mandat

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Prawo i porady prawne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iguana
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 26 Kwi 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 8:22 pm    Temat postu: Mandat Odpowiedz z cytatem

Dowiedziałam się od znajomej, że należność z tytułu mandatu mogę zapłacić przez internet, korzystając z portalu www.zaplacmandat.pl - potwierdzenie ponoć przychodzi na mail.
Czy ktoś korzystał już z tej alternatywy? Jest bezpieczna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mokko
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 8

PostWysłany: Czw Sty 23, 2020 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wystawiane mandaty i ich zasadność każdemu radzę uważać. Ja już kilkakrotnie odmówiłem zapłaty i mimo, że sprawa miała swój koniec w sądzie, to jestem parę dobrych stówek do przodu. Oczywiście bez pomocy się nie obeszło i tu pomocni okazali się Ci ludzie: http://www.bankowy-kredyt.com.pl/prawnicy/m--wojciechowska-i-wspolnicy-kancelaria-prawnicza-sp--k-.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregoory87
Czytający


Dołączył: 22 Wrz 2020
Posty: 9

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś słyszałem o takiej stronie, która zajmowała się anulowaniem mandatów ale nie wiem na ile to były skuteczne działania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barttis
Bywalec


Dołączył: 16 Paź 2020
Posty: 25

PostWysłany: Sro Lip 21, 2021 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, a jeśli nie zgadzam się np. z wysokością zasądzonego mandatu to mogę się udać z tym do jakiegoś prawnika?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Prawo i porady prawne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum