Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdjęcia firmowe - kogo polecacie ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Podróże małe i duże
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sisi8
Stały bywalec


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 81

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2020 11:34 am    Temat postu: Zdjęcia firmowe - kogo polecacie ? Odpowiedz z cytatem

Witam, Potrzebuję zrobić sesję wizerunkową swojej firmy. Macie może kogoś kto robi dobre zdjęcia firmowe? Wpadła mi w oko jak na razie ta firma zdjęcia firmowe Znacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoaU
Ekspert na forum


Dołączył: 24 Sie 2021
Posty: 202

PostWysłany: Czw Sie 26, 2021 10:44 am    Temat postu: Re: Zdjęcia firmowe - kogo polecacie ? Odpowiedz z cytatem

Sisi8 napisał:
Witam, Potrzebuję zrobić sesję wizerunkową swojej firmy. Macie może kogoś kto robi dobre zdjęcia firmowe? Wpadła mi w oko jak na razie ta firma impact-photo.pl/fotografia-przemyslowa/]zdjęcia firmowe Znacie?


Ja znam i mogę polecić Panią Edytę https://epli.pl/ - od lat prowadzi fantastyczne studio fotografii produktowej i reklamowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zwariowanafamilia
Bywalec


Dołączył: 06 Gru 2020
Posty: 39

PostWysłany: Czw Gru 09, 2021 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam fotografa, który wykonuje fotografie ślubne w Krakowie. Może skontaktuj się z nim to i pewnie wykona zdjęcia firmowe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Warta
Ekspert na forum


Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 209

PostWysłany: Czw Lut 03, 2022 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny pomysł na zdjęcia pokazuje wszystkich pracowników którzy pracują w danym dziale to profesjonalne zdjęcia biznesowe warszawa http://emhara.pl/fotografia-biznesowa. Takie zdjęcia mogą później zostać wrzucone w sieć i każdy będzie wiedział z kim w pisze w różnych sprawach. Bardzo fajna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Podróże małe i duże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum