Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rehabilitacja Bielsko

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Lekarze, szpitale, służba zdrowia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fizjomed
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 28 Kwi 2022
Posty: 2

PostWysłany: Wto Maj 24, 2022 8:02 pm    Temat postu: Rehabilitacja Bielsko Odpowiedz z cytatem

Konsultacja fizjoterapeutyczna online. Zdalne oceny i leczenie z Twojego domu.



Osobiste wyjazdy do fizjoterapeuty nie zawsze są praktyczne, dlatego z przyjemnością oferujemy zdalne konsultacje wideo.
Zdalna fizjoterapia Bielsko umożliwia dostęp do wiedzy naszego zespołu w zaciszu własnego domu.
Konsultacje te mają na celu wzmocnienie i wyposażenie Cię w odpowiednią wiedzę do zarządzania swoim stanem.
Korzystając z najnowszych technologii i oprogramowania, zapewniamy najlepsze narzędzia, porady i strategie powrotu do zdrowia po kontuzji.
Struktura konsultacji:
Słuchamy Cię, gdy opisujesz swoje zdrowie, obrażenia i ograniczenia, jakie to powoduje.
Badamy. Może to obejmować badanie postawy lub proszenie o zademonstrowanie określonego ruchu w celu oceny siły i poziomu funkcji.
Radzimy. Na podstawie zebranych informacji pomagamy zoptymalizować regenerację dzięki spersonalizowanemu programowi ćwiczeń w domu. Szczegółowe instrukcje zostaną również wysłane do Ciebie e-mailem po sesji, wraz ze zdjęciami i filmami, które Cię poprowadzą.
Następnie przeprowadzamy kolejną konsultację wideo, aby monitorować Twoje postępy.


https://fizjomed.pro/bielsko-biala/


Ostatnio zmieniony przez fizjomed dnia Wto Cze 21, 2022 9:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koziolek99
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 660

PostWysłany: Czw Maj 26, 2022 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam niestety tego ośrodka, ale jeśli o mnie chodzi, to naprawdę polecam gabinet http://rehapro.com.pl/ z Krakowa. Chodziłam do nich na rehabilitację i w ciągu kilku miesięcy wróciłam do pelnej sprawności fizycznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koziolek99
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 660

PostWysłany: Wto Lis 29, 2022 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje Cię owocna i wysokiej jakości profesjonalna rehabilitacja to myślę, że warto zajrzeć tutaj: http://rehapro.com.pl Moim zdaniem mają szeroki wachlarz zajęć, więc warto. Wykonują rehabilitację dorosłych i dzieci, serdecznie polecam wam sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bass
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 30 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 30, 2022 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za namiar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violla
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Gru 2019
Posty: 533

PostWysłany: Pią Gru 02, 2022 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii rehabilitacji to ja już wiele słyszałam, ale niemniej jednak nie wszystko. Skoro wśród moich znajomych był omawiany ten https://www.rehabilitacja-beactive.pl/masaz-kobido.html masaż, to ja jednak patrzyłam mocno zdziwiona na to, że tak można. Dlatego sporo odpowiedzi będzie dla mnie przydatnych. Pomożecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Familijniak VIP


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 863

PostWysłany: Sro Gru 07, 2022 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W celu rozwoju mojej wiedzy i umiejętności z zakresu fizjoterapii zdecydowałem się wykupić subskrypcję Enedu - https://enedu.pl/kursy-stacjonarne/globalna-terapia-stopy/ . Dzięki temu mam stały dostęp do profesjonalnych szkoleń oraz kursów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olgierd1
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 230

PostWysłany: Czw Sty 26, 2023 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że dzisiaj jest tyle sposobów leczenia, że nie ma sensu zwlekać. Ja trochę na ten temat się dowiadywałem, między innymi w https://klinikaflebologii.pl/ Uważam, że jeśli dzieje się coś złego ze zdrowiem, to trzeba zareagować. To ważne kwestie, miejcie to zawsze na uwadze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maximillia87
Czytający


Dołączył: 22 Mar 2023
Posty: 11
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 22, 2023 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fizjoterapia to taka dziedzina medycyny, która może być pomocna przy wielu schorzeniach. Jednym z takich schorzeń jest osteoporoza. Ćwiczenia wykonywane pod okiem fizjoterapeuty pomagają wzmocnić gęstość kości.
_________________
fizjoterapia w osteoporozie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violla
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Gru 2019
Posty: 533

PostWysłany: Pią Mar 31, 2023 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co zdarzyło się ostatnio to dla mnie spory problem, ale jednak będę walczyć o swoje zdrowie. I pod tym kątem sprawdzam coś takiego jak rehabilitacja po złamaniu miednicy , bo to jest dziś dla mnie pomocne. Czekam na wskazówki, jakie macie podejście, co wiecie i jak powinnam pod tym kątem Waszym zdaniem działać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nikodemd
Bywalec


Dołączył: 23 Wrz 2021
Posty: 39

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2023 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich! Potrzebuję wypożyczyć sprzęt medyczny https://wypozyczalniamilmed.pl/ na Śląsku i poszukuję dobrej wypożyczalni. Czy ktoś z Was korzystał już z takiej usługi i może polecić mi jakieś miejsce? Zależy mi na jakości sprzętu oraz rzetelnej i miłej obsłudze. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i rekomendacje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolkimorki16
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 15 Wrz 2023
Posty: 6
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2023 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To brzmi jak bardzo praktyczna i wygodna opcja, zwłaszcza w obecnych czasach, gdy zdalne konsultacje stają się coraz popularniejsze. Daje to możliwość uzyskania fachowej pomocy fizjoterapeuty z wygody własnego domu, co może być szczególnie przydatne w przypadku ograniczeń związanych z wyjazdami. Dzięki nowoczesnym technologiom i spersonalizowanym programom ćwiczeń, zdalna fizjoterapia może pomóc w poprawie zdrowia i regeneracji po kontuzji. To dobry kierunek dla tych, którzy poszukują wygodnych i efektywnych rozwiązań w dziedzinie rehabilitacji pieprzyc pl

Ostatnio zmieniony przez kolkimorki16 dnia Sro Wrz 27, 2023 9:03 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Daya
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 17 Wrz 2023
Posty: 4

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2023 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto mieć namiary
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 789

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2023 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o rehabilitację, to ponoć bardzo dobrą opcją na tego typu działania jest oferta Centrum Medycznego Gamma z Warszawy. Posiadają tam dwie placówki - przy ul. Broniewskiego i ul. Bobrowieckiej. Dodatkowo warto wspomnieć, iż mają nawet własny szpital, co w moim mniemaniu jest interesującą wiadomością, bo po zabiegu można bezpośrednio odbyć rehabilitację w tym samym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karpiar199
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 27 Wrz 2023
Posty: 7
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2023 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdalna konsultacja fizjoterapeutyczna online to wygodna opcja leczenia i oceny zdrowia w domu. W trakcie sesji słuchamy Twojego opisu problemu, przeprowadzamy badania wideo oraz udzielamy spersonalizowanych porad i programu ćwiczeń. Monitorujemy postępy w kolejnych sesjach online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Lekarze, szpitale, służba zdrowia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum