Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kosmetyki dla dzieci

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magica
Bywalec

PostWysłany: Pią Lis 20, 2015 8:20 pm    Temat postu: Kosmetyki dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Przy malutkich dzieciach korzystacie z jakiś nowości ? Bo ja za bardzo staram się nie eksperymentować ale niedawno spotkałam Suche chusteczki baby organic TAMI MyBaby Cotton z rossmana i ciekawią mnie ich właściwości, któraś z was je stosowała?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 12:36 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Floriana
Czytający

PostWysłany: Sob Lis 28, 2015 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy skórze takiego małego dzidziusia nie ma co eksperymentować. Lepiej już kupować sprawdzone rzeczy. Jeżeli chodzi o Suche chusteczki baby organic TAMI MyBaby Cotton , to ja stosowałam je przy mojej córce i u nas nic ze skórą się nie działo a bardzo dobrze mi sie z nich korzystało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: