Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Planner

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lamusia
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 10:22 am    Temat postu: Planner Odpowiedz z cytatem

Witam, wiem, że do nowego roku jeszcze trochę czasu pozostało, ale ja już zaczynam myślami do niego wybiegać. Chcę zakupić sobie jakiś planner, kalendarz - jak zwał, tak zwał. Pytanie tylko - jaki? Możecie coś polecić? Coś, co się u Was sprawdza? Najbardziej odpowiada mi format zeszytu lub taki mniejszy, to się chyba nazywa personal. Nie lubię kalendarzy z mnóstwem stron poświęconym celom, planom, cytatom motywacyjnym itp. bo to i tak do mnie nie przemawia. Dla mnie osobiście, to marnowanie miejsca.

Dziękuję za każdą propozycję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
will.lola
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 22 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, bardzo się cieszę, że trafiłam na ten wątek, ponieważ uważam, że taki planner to bardzo przydatna rzecz. Ja również miałam podobny problem ze znalezieniem produktu dobrej jakości, aż w końcu trafiłam na tą stronę: https://dlabiura24.pl/marki/moleskine Postanowiłam z niej zamówić notatnik Moleskine, który jest świetnie wykonany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fafik
Familijniak VIP


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 629

PostWysłany: Pią Lis 25, 2022 1:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Wiecie co, jeżeli potrzebujecie zakupić nowy kalendarz, to myślę że tutaj https://www.bee.pl/14366-kalendarze bez problemu znajdziecie najwięcej tego typu produktów. Ceny mają tam całkiem przystępne więc myślę, że bez problemu każdy będzie w stanie zrobić sobie tam zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 790

PostWysłany: Sro Gru 21, 2022 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że ostatnio poszukiwałam jakiegoś sprawdzonego miejsca, w którym mogłabym zamówić porządne kalendarze książkowe w dobrej cenie. Znajoma doradziła mi, że spory wybór tego typu produktów można znaleźć na stronie sklepu https://www.lediberg.com.pl/kalendarze-1 chyba zdecyduje się tam na małe zamówienie. Dajcie znać, co wy uważacie o ich produktach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum