Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

Paleciak

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
Floriana
CzytajÄ…cy


Dołączył: 23 Sty 2015
Posty: 14

PostWysÅ‚any: Sro Lis 04, 2015 2:40 pm    Temat postu: Paleciak Odpowiedz z cytatem

Powoli z mężem rozwijamy małe magazyny. Staramy się skompletować cały sprzęt i zastanawiam się nad zakupem ręcznego paleciaka. Na pewno bardzo ułatwiło by nam to całą prace ale nie wiem jaki był by odpowiedni. Oglądałam już w tym miejscu takie paleciaki ale ciężko jest mi się zdecydować. Podpowiecie coś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Bywalec


Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 28

PostWysÅ‚any: Sob Lis 14, 2015 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem do magazynu będa potrzebne Ci też narzędzia. Nigdy nie wiadomo, co trzeba będzie zrobić. Ja podpatrzyłam trochę u mojego znajomego. On ma magazyn i ostatnio dość długo przeglądał tą stronę http://dmtrade.pl/index.html , zastanawiałam sie czemu. Póżniej okazało się , ze kupował tam różnego rodzaju mierniki własnie na wyposażenie takiego magazynu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ganaska
Stały bywalec


Dołączył: 02 Gru 2018
Posty: 113

PostWysÅ‚any: Wto Kwi 02, 2019 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie zakupiłeś regały magazynowe ? na pewno bedą ci potrzebne, tak samo niezbędne urządzenia. Wszystko warto poszukac w necie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella93
Stały bywalec


Dołączył: 19 Paź 2018
Posty: 126

PostWysÅ‚any: Pon Kwi 08, 2019 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro się rozwijacie i macie magazyn, to zakup wiertaro-wkrętarki na pewno macie za sobą. Powiedzcie, czy modele Wiertarki DeWalt na Ceneo.pl jakie widziałam warto rozważyć przy zakupie? Nie znam się na tym za bardzo, a mimo wszystko potrzebuję czegoś takiego na prezent dla męża. Wiecie, jako kobieta znam się na gotowaniu, malowaniu paznokci, czy wychowywaniu dzieci, ale jednak wybór narzędzi całkowicie leży. To jak, pomożecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fring
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 438

PostWysÅ‚any: PiÄ… Lip 24, 2020 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo przydatne są również wózki magazynowe transportowe, w które jak najbardziej polecam zainwestować Smile Dzięki nim można lepiej zadbać o kwestie transportowe wewnątrz magazynu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekoladka
Ekspert na forum


Dołączył: 26 Lis 2018
Posty: 228

PostWysÅ‚any: Wto Sie 17, 2021 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie sama patrzę teraz na regały paletowe , bo tylko tego mi na magazynie brakuje. Mam wrażenie, że to jest dobrym kierunkiem, bo są towary, jakie można na palecie przechowywać, albo czasem paleta czeka na wysyłkę dzień i po prostu mam problem z jej przechowaniem. Ciekawa jestem tylko, jak dużo kosztów będę musiała z tym ponieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trenos
Ekspert na forum


Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 224

PostWysÅ‚any: Czw Wrz 29, 2022 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam również postawić na sklep Skladuj24, w którym można znaleźć wiele świetnych akcesoriów jeśli chodzi o wyposażenie magazynowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olgierd1
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 230

PostWysÅ‚any: PiÄ… Kwi 21, 2023 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku wyboru odpowiedniego sprzętu magazynowego, warto szukać korzystnych ofert. Na stronie https://get-a-truck.pl/ widziałem informacje na temat możliwości wynajmu maszyn. Czy mieliście okazję korzystać z takich rozwiązań?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowalikope32
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 23 Kwi 2023
Posty: 4

PostWysÅ‚any: Nie Kwi 23, 2023 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wy jak siÄ™ na to wszystko zapatrujecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olgierd1
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 230

PostWysÅ‚any: Pon Kwi 24, 2023 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie kluczową kwestią dla firm jest odpowiednia optymalizacja sprzętu i kosztów, co pozwala na efektywne wykorzystanie potencjału ich obiektów. Ciekawi mnie, czy w przypadku wyboru dostawców warto zwrócić uwagę na polskie firmy, takie jak Gizo z Białegostoku, oferujące szeroki wybór ponad 2500 maszyn. Warto dokładnie przeanalizować swoje potrzeby i wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojego biznesu, jednocześnie mając na uwadze możliwość serwisu i dostępność części zamiennych. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tyseniaa
Familijniak VIP


Dołączył: 23 Mar 2019
Posty: 349

PostWysÅ‚any: Sro Maj 17, 2023 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paleciak przydaje się w magazynie. Warto też pamiętać o zakupie odpowiednich palet. Do wysyłek ciężkich towarów bardzo dobrze sprawdzają się palety eur. My kupujemy od producenta -firmy Sas Group.Palety od nich są bardzo solidne i doskonale sprawdzają się do wielokrotnego użytku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum